Kontakt

Fortum Eesti AS

 
Aadress: Lõõtsa 2b, Tallinn 11415
Registrikood:12114252
Käibemaksukood: EE101453611
 
E-N: 08.00-16.45
R: 08.00-15.45

Kaardikoordinaadid: Lõõtsa 2b, Tallinn

Müügiosakond. Klienditeenindus

Suur-Jõe 52, Pärnu 80042

+372 447 7222
+372 447 7228
klient.parnu@fortumeesti.ee

Kaardikoordinaadid: Suur-Jõe 52, Pärnu

AVARIITELEFON 24H
+372 447 7222
+372 5666 1616

Hillar Nuut, müügijuht (liitumised, lepingud)
+372 447 7211
+372 564 0022
hillar.nuut@fortum.com

Tiina Lillepalu, kliendihaldur (müügilepingud)
+372 447 7227
klient.parnu@fortumeesti.ee

Meelis Ilp, soojussõlmede juhtivinspektor
+372 447 7221
+372 5648 4550
meelis.ilp@fortum.com

Pärnu Elektrijaam. Tootmisosakond

Kaardikoordinaadid: Niidu 24, Pärnu

Ann Lillemaa, büroo assistent
+372 447 7210
fortum.eesti@fortum.com

Marko Reigo, elektrijaama juht
+372 447 7229
marko.reigo@fortum.com

Jelena Zibarova, tootmisjuht
+372 447 7233
jelena.zibarova@fortum.com



Võrguosakond. Tehniliste tingimuste, detailplaneeringute, lubade kooskõlastamine

Kaardikoordinaadid: Suur-Jõe 52, Pärnu

Hannes Puusepp, võrgujuht

+372 447 7219
hannes.puusepp@fortum.com

Velvo Jõger, võrguinsener
+372 447 7213
velvo.joger@fortum.com

Margit Peterson, võrguinsener
+372 447 7223
margit.peterson@fortum.com

Helgard Hansumäe, võrgumeister
+372 5645 8715
helgard.hansumae@fortum.com

Pavel Tammi, meister
+372 5648 7570
pavel.tammi@fortum.com