Vabad töökohad Eestis

Vähesed majandusharud on nii huvitavad kui energiasektor. Kes ei sooviks tegeleda küsimustega, mis on tänapäeva ja tuleviku põlvkondade jaoks tähtsad? Fortumis soovime sinu energiale leida head rakendust. Ühine meiega ning too kaasa oma motivatsioon, loovus ja kirg, sest usume, et meie inimesed on need, kes tagavad meie erilise staatuse järgmise põlvkonna energiaettevõttena!

Otsime oma finantsteenusekeskusesse kahte särasilmset uut kolleegi: 


PANGATEHINGUTE RAAMATUPIDAJAT Mis saab pärast avalduse ärasaatmist?
Me soovime, et värbamine oleks kiire. Kui oled oma avalduse ära saatnud, hakkame seda kohe läbi vaatama. Püüame vastata sulle mõne nädala jooksul. Kui vastus viibib, teatame sellest e-kirja teel.


Milline on meie värbamisprotsess?

Värbamine koosneb harilikult kahest vestlusest, esimese viib läbi otsene juht ja teise personalijuht. Tihtipeale teeme ka isiksuseomaduste hindamise testi, tagamaks, et vabale ametikohale valitakse õige kandidaat. Mõnikord aitab meid värbamisel värbamispartner.

Kas on küsimusi?

Kui sul on värbamisprotsessi kohta küsimusi, siis kõige parem on meiega ühendust saada meiliaadressil fortumcareers@fortum.com. Kuid palun pane tähele, et me ei saa menetleda avaldusi, mis on saadetud ülaltoodud aadressil. Ootame, et saadad oma kandideerimisavalduse tööpakkumises märgitud aadressile.