Tudengitele


Kas sulle meeldiks pikaajaline ja väljakutseid täis karjäär tuleviku majandusharus? Astu oma esimene samm tööellu Fortumiga!

Fortumis oled väärtuslik osa organisatsioonist, mis vastutab kõikidel tasanditel. See, mida me praegu teeme, on tähtis tulevaste põlvkondade jaoks ja me oleme selle üle uhked. Kui jagad meie pühendumust säästlikele energialahendustele tuleviku hüvanguks, siis loodame, et kaalud pärast ülikooli lõpetamist võimalust ühineda meie meeskonnaga.

 

Värbame igal aastal värskelt lõpetanud insenere, ökonomiste ja teistsuguse taustaga inimesi, kellel on kirg tuleviku energialahenduste vastu. Oleme innukad aitama sind kui noort ja värskelt lõpetanut, et saaksid ära kasutada oma eriomadusi meie ettevõttes. Soovime, et alustaksid edukalt ja tunneksid end teretulnuna meeskonnas, võttes vastu eesolevaid väljakutseid ja võimalusi.

 

Rahvusvaheline ettevõte nagu Fortum võib pakkuda palju arenguvõimalusi. Toetame asutusesisest ametikohtade vahetust, mis laseb sul arendada oma karjääri, minnes üle eri valdkondadesse või töötades ühes umbes kümnest riigist, kus tegutseme. Fortumis saad nooremate ja vanemate asjatundjate ning juhtide meeskondade liikmeks. Sa võid tegeleda kõigega alates tammiehitusest kuni energiakaubanduse ja elektrivõrgu ehituseni.

 
Ühine meiega ja ole osa energiaettevõttest, mis rajab teed puhtale energiale!