10 priežasčių dirbti "Fortum"

​1

Ateities energetikos sprendimų dalis

Fortum” įmonėje turėsite galimybę dirbti su modernia ir naujausia technologija, kuriančia patrauklius produktus ir paslaugas. Kiekvienas darbuotojas dirbdamas „Fortum“ prisideda prie įmonės veiklos, jo indėlis, įsipareigodamas aplinkai, socialinė bei profesinė atsakomybė yra svarbus ir vertinamas visu įmonės mastu.​

​2

Tęstinumas – šiandien ir rytoj ​Mes vystome savo veiklą ilgalaikėje perspektyvoje. “Fortum” siūlo galimybes sukurti ilgalaikės karjeros galimybes ateities energetikos srityje. Mūsų veikla yra vykdoma nuo energijos sukūrimo pradžios iki pabaigos – jos tiekimo klientui. Siūlome patrauklias karjeros galimybes inžinieriams, techninės srities specialistams, vadybininkams – visiems, kurie domisi ateities energetiniais sprendimais. Mūsų veikla šiandien yra svarbi ateities kartoms – didžiuojamės prie to prisidėdami.

​3

Atvirumas iššūkiams ir jų skatinimas

 

​Atvirumas iššūkiams ir jų skatinimas yra mūsų kultūros dalis. Mūsų vadovavimo filosofija yra paremta pasitikėjimu. Jūs kaip darbuotojas būsite ugdomas, skatinamas ieškoti savo sprendimų, kvestiuonuoti esamus darbo metodus. Mūsų orientacija į rezultatą nukreips Jus ir Jūsų komandos turimus klausimus sprendimo link.

​4

Pasitikėjimas – mūsų DNR dalis ​Mes rūpinamės kolegomis. Skatiname ir vertiname naujas idėjas bei darbo metodus. Komandinė dvasia yra “Fortum” stiprybė, mes vertiname žmones, kurie džiaugiasi dirbdami ir siekdami tikslo kartu. Mūsų darbo aplinką apibūdina saugumas, bendradarbiavimas ir abipusė pagarba – smagu eiti į darbą!

​5

Vertikali arba horizontali karjera ​Vykdydami veiklą nuo energijos pagaminimo pradžios iki pabaigos, siūlome patrauklias karjeros galimybes daugelyje sričių. Ar siekiate vadovo pozicijos? O gal Jus labiau domina įgūdžių tobulinimas ir specializacija? Mes galime Jums padėti tai sukurti – tik pasirinkite sritį ir kryptį.

​6

Tarptautiškumas ​Dauguma “Fortum” darbo pozicijų yra tarptautinės. Kasdien tenka bendrauti su kolegomis, klientais ir tiekėjais iš kitų šalių. Turime tvirtą verslo bazę Šiaurės Europos regione, tačiau sparčiai plečiamės Rusijos ir Indijos rinkose. Daugelis mūsų komandų yra tarptautinės. Ši įvairovė nuolat palaiko mūsų tobulėjimą ir augimą.

​7

Socialinis įsipareigojimas ​Mes prisidedame prie teigiamų pokyčių visuomenėje. Rūpinamės darbų sauga ir mūsų veiklos poveikiu aplinkai, glaudžiai bendradarbiaujame su vietos bendruomenėmis, taip pat tikimės atsakingo verslo iš mūsų visų partnerių.

​8

„Fortum“ siūlo daugiau ​Siekiame padėti darbuotojui jaustis sėkmingu profesinėje ir asmeninėje srityje, todėl stengiamės pasiūlyti tokias galimybes, kurios turėtų darbuotojui pridėtinę vertę ir padėtų atrasti save.

​9

Gera savijauta darbe ​Esame įsitikinę, jog sveiki ir patenkinti darbuotojai geriau atlieka darbą ir prisideda prie kūrybiškos ir naudingos darbo atmosferos. “Fortum” įmonėje rūpinamės darbo sauga ir skatiname sveiką darbuotojų gyvenseną. Sveiką gyvensena, gerovė darbe, šeimos gyvenimo ir darbo balansas suteikia mums reikiamos energijos ir jėgų!

​10

Pasiekimų vertinimas ​Geri rezultatai yra mūsų nuolatinis siekis. Nors tikslų įgyvendinimas ne visuomet lengvas, tačiau tokiu būdu mokomės ir galiausiai atrandame vis geresnius sprendimus. Tiek didelių, tiek mažesnių pasiekimų vertinimas, yra mūsų kultūros dalis.

 

2015.11.05