Studijų praktika

 
 
Ką apie mus sako patys praktikantai?
 
„Esu elektros inžinerijos ketvirtojo kurso studentas. UAB „Fortum Klaipėda“ termofikacinėje jėgainėje atlikau du mėnesius trukusią praktiką.
 
Praktikos metu pamačiau kaip jaunas, nedidelis darbuotojų kolektyvas geba operatyviai ir sklandžiai pašalinti problemas ir įvykdyti jiems pateiktas užduotis. Įmonėje didžiulis dėmesys skiriamas saugumui. Nustebino nelaimingų atsitikimų prevencija. Darbuotojai instruktuojami, kaip jie turi saugiai atlikti darbą, taip pat jie periodiškai testuojami saugos klausimais. Darbuotojams suteikiamos visos saugos priemonės darbo atlikimui.
 
Kiekvienas darbuotojas pagarbiai elgiasi su savo kolega. Siekiant pašalinti iškilusius nesklandumus, iškeliama diskusija vieningai nuomonei gauti. Pagarba ir kolegos supratimas „Fortum Klaipėda“ kolektyve sukuria jaukų darbovietės mikroklimatą, kuriame darbuotojas puikiai jaučiasi.
 
Didžiulis įrangos kiekis lengvino ir spartino darbo atlikimą. Technologinių procesų visuma ir įrenginių gausa bei jų pažinimas plečia darbuotojų žinių akiratį. Mišrus darbo pobūdis – darbas prie kompiuterinės technikos, įrenginių apžiūros ir gedimų šalinimas, įvairovė – neleidžia atsirasti rutinai ir užkerta kelią nuoboduliui darbe.
Atlikdamas praktiką „Fortum Klaipėda“ jėgainėje gavau galimybę stebėti, kaip vyksta šiuolaikiškai taisyklingas darbų atlikimas. Nepaisant trumpo praktikos atlikimo laiko, tai nesutrukdė man sužinoti daug naujos naudingos informacijos. Džiaugiuosi turėjęs progą „Fortum Klaipėda“ atlikti praktiką, dar kartą ačiū už įgytas žinias.“ (T. Juškauskas, Klaipėdos universitetas)
 

2015.11.20