Darbo skelbimai

Darbo skelbimai

„Fortum“ sėkmės pagrindas – tai energingi, talentingi, sukaupę įvairiapusę patirtį, profesionalūs darbuotojai. „Fortum“ įmonė yra atvira tiek jauniems aukštąjį bei aukštesnįjį išsilavinimą įgijusiems, darbo patirties dar neturintiems asmenims, tiek ilgametę patirtį sukaupusiems savo srities profesionalams. Atkreipiame dėmesį į visus, išreiškiančius norą tapti mūsų komandos dalimi, ir esant galimybei kviečiame prie kolektyvo prisijungti naujiems darbuotojams, kurie yra motyvuoti, žingeidūs, atviri naujovėms, nori mokytis ir augti kartu su įmone.

Nuolat stipriname savo veiklą komandą, vystome naujus projektus, tad laukiame visų susidomėjusių kreipimosi dėl karjeros galimybių „Fortum“ įmonėje, kad ateityje galėtume pakviesti Jus dalyvauti dominančioje atrankoje.

Visus susidomėjusius kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką (lietuvių arba/ir anglų kalba) elektroniniu paštu cv@fortum.lt Siunčiant gyvenimo aprašymą, prašome nurodyti dominančias pareigas. Jei turėtume laisvų darbo vietų, galinčių Jus sudominti ir atitikti Jūsų patirtį bei įgūdžius, būtinai su Jumis susisieksime ir pakviesime dalyvauti atrankoje. Atrankos metu susisieksime su tais kandidatais, kurie atitinka pozicijai keliamus reikalavimus.

Šiuo metu laisvų darbo vietų neturime, tačiau nuolat stipriname savo veiklą, komandą, vystome naujus projektus, tad laukiame visų susidomėjusių kreipimosi dėl karjeros galimybių „Fortum“ įmonėje, kad ateityje galėtume pakviesti Jus dalyvauti dominančioje atrankoje.

Laukiame kandidatuojant!

 

2015.10.30