Jūsų klausimai

Kokia yra „Fortum“ veikla?

„Fortum" - pirmaujanti energetinė kompanija Šiaurės Europoje, Rusijoje ir kitose Baltijos jūros regiono šalyse. Fortum gamina, tiekia ir parduoda elektros bei šiluminę energiją, valdo bei prižiūri elektrines bei kitus pramoninius energijos gamybos įrenginius, tiekia su energetika susijusias paslaugas.

Kokius turite darbo pasiūlymus užsienio šalyse?

Daugiau apie darbo pasiūlymus užsienyje skaitykite tarptautiniame mūsų tinklapyje www.fortum.com

Ką reikia daryti, kad galėčiau įsidarbinti „Fortum“?

Visus esamus darbo pasiūlymus galite rasti mūsų tinklalapyje prie www.fortum.lt/karjera Darbo skelbimų skiltyje. Kandidatuoti į Jus dominančią poziciją galite siųsdami savo gyvenimo aprašymą nurodytais skelbime kontaktais. Jei Jus dominančios pozicijos neradote, galite atsiųsti savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką elektroniniu paštu cv@fortum.lt, kad įtrauktume Jūsų kandidatūrą į mūsų duomenų bazę.

Su kuo galiu susisiekti dėl su atranka susijusių klausimų kilus kalusimams apie vykdomą atranką?

Kilus klausimams apie mūsų vykdomą atranką, prašome kreiptis skelbime nurodytais kontaktais arba rašykite mums adresu cv@fortum.lt ir mes mielai Jums atsakysime.

Kokia yra įprasta atrankos eiga?

Paprastai atranką sudaro keletas etapų, jų skaičius priklauso nuo pozicijos, kuriai reikalingas darbuotojas. Dažniausiai turime 3 atrankos etapus. Pirmojo etapo metu kandidatas susitinka su mūsų atrankos partneriais arba / ir įmonės personalo skyriaus vadovu, antrojo etapo metu – su įmonės vadovais, trečiasis etapas – kandidatų testavimas ir įvertinimas.

Ar darbuotojų atrankos metu testuojate darbuotojus?

Testavimo etapo įtraukimas įtraukimas į atrankos procesą priklauso nuo pozicijos. Atsižvelgiant į ją bei tarptautinius atrankos standartus, dažniausiai testuojame į finalinį etapą patekusius kandidatus. Visada taikome tik adaptuotus Lietuvos populiacijai, patikimus ir validžius testus.

Kiek ilgai trunka visa darbuotojo atranka?

Paprastai darbuotojų atrankos procesas gali užtrukti nuo 1 iki 3 mėnesių.

Ar galite pasiūlyti praktikos vietų studentams?

Esant galimybei siūlome praktikos vietas studentams. Visus esamus praktikos pasiūlymus galite rasti mūsų tinklalapyje www.fortum.lt/karjera Praktikos vietų skiltyje. Studijų praktikos pabaigoje apsvarstome ilgalaikio įdarbinimo „Fortum“ galimybę. Praktikos sąlygos kiekvienu atveju yra derinamos individualiai, atsižvelgiant į praktikanto poreikius ir mūsų galimybes tuo metu. Besidominčius praktikos galimybėmis, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką adresu cv@fortum.lt, kad galėtume susipažinti su Jūsų lūkesčiais ir poreikiais.

 

2015.10.30