„Fortum Jelgava” atvainojas saviem klientiem par novēlotu rēķinu izsūtīšanu novembrī

Kā jau ziņojām iepriekš, ar 2015.gada 1.oktobri  «Fortum Jelgava» klientu datu apstrādei un rēķinu sagatavošanai izmanto citu datorprogrammu, tādēļ mainās rēķina par siltumenerģiju un sniegtajiem pakalpojumiem izskats un arī saturs. Programmas ieviešanas procesā radās nelielas datu pārneses nepilnības un pirmie rēķini tika izsūtīti vēlāk, kā iepriekšējos mēnešos.
“Fortum Jelgava” darbinieki un programmas ieviesēji strādāja pie dažādu nepilnību novēršanas un programmas pilnveidošanas un pateicas visiem klientiem, kas sazinājās ar Klientu apkalpošanas centru, lai sniegtu informāciju par visu, ko nepieciešams uzlabot gan rēķina izskatā, gan saturā.
Rēķinu par oktobrī patērēto siltumenerģiju sagatavošanas procesā tika ņemtas vērā dažādas klientu atsauksmes un norādes uz nepilnībām rēķinos. Labojumi bija nozīmīgi un tādēļ arī novembra mēnesī “Fortum Jelgava” rēķinu izsūtīšana aizkavējas par dažām dienām.
 
“Fortum Jelgava” lūdz Klientiem izturēties ar izpratni un rēķinus mazliet pagaidīt, jo tie klientu pasta kastītēs nonāks līdz 20.novembrim.  Saistībā ar rēķinu sagatavošanas aizkavēšanos tiek pagarināts arī rēķina apmaksas termiņš un tas būs 2015.gada 30.novembris.
 
“Fortum Jelgava” atvainojas saviem klientiem un arī namu apsaimniekošanas uzņēmumiem par sagādātajām neērtībām.
 
 
Pateicībā par sapratni,
 
 

Atpakaļ