“Fortum” pārstāvji piedalīsies māju vecāko kopsapulcē

“Fortum” pārstāvji piedalīsies Jelgavas NĪP māju vecāko kopsapulcē, lai informētu par jaunumiem Jelgavā apkures sezonu sākot.

​Šodien, 25. septembrī, centralizētās siltumapgādes sistēmas operatora SIA „Fortum Jelgava” pārstāvji piedalīsies SIA «Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde» (JNĪP) apsaimniekoto māju dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu un māju vecāko kopsapulcē, kas notiks pulksten 18 Jelgavas 3. sākumskolas zālē, Uzvaras ielā 10, lai informētu par aktualitātēm jauno apkures sezonu sākot.

Tikšanās laikā „Fortum” vadības, klientu daļas un tehnisko dienestu pārstāvji pastāstīs par uzņēmuma gatavību jaunajai apkures sezonai, par paveiktajiem tehniskajiem uzlabojumiem efektivitātes uzlabošanas un siltuma zudumu samazināšanas jomā, tostarp par ieguvumiem no jaunās biomasas koģenerācijas stacijas, par gaidāmajiem siltumenerģijas tarifa samazinājumiem Jelgavā, par jaunumiem likumdošanā attiecībā uz centralizēto siltumapgādi, kā arī par siltumenerģijas parādiem Jelgavā. Tāpat uzņēmums informēs par nepieciešamību pārjaunot siltumapgādes līgumus, līgumus par ēku individuālo siltumpunktu apkalpošanu, līgumus par siltumapgādes rēķinu sagatavošanu, kā arī par nepieciešamo pilnvarojumu līguma pārslēgšanai un pakalpojumu sniegšanai, kas nav iekļauti siltumenerģijas tarifā. 

Atpakaļ