„Fortum” Jelgavā uzsāk akciju „Atmaksā siltumenerģijas parādu bez nokavējuma procentiem!”

No šodienas, 15. jūlija, līdz 31. augustam Jelgavas centralizētās siltumapgādes uzņēmums SIA „Fortum Jelgava” uzsāk akciju, kuras ietvaros piedāvā saviem klientiem, kuriem ir izveidojies parāds par siltumenerģiju, noslēgt vienošanos par parāda atmaksu, nepiemērojot vai dzēšot uzkrātos nokavējuma procentus, un tādejādi nokārtojot savas parādsaistības ar uzņēmumu. 

Lai akcijas ietvaros noslēgtu vienošanos, pirmā iemaksa nedrīkst būt mazāka par 20 % no parāda summas. Par atlikušo parāda summu tiks sastādīts grafiks ikmēneša maksājumiem ar gala maksājumu termiņu līdz 2016. gada 25. augustam. Ja noslēgtā vienošanās tiks pienācīgi pildīta, veicot grafikā paredzētos maksājumus noteiktajā laikā un apjomā, parāda atmaksas beigās tiks dzēsti 100% no iepriekš aprēķinātajiem nokavējuma procentiem. Ja noslēgtās vienošanās grafikā paredzētie maksājumi netiks veikti noteiktajā termiņā un apjomā, vienošanās var tikt izbeigta un nokavējuma procenti tiks aprēķināti pilnā apmērā.  

Ar šo akciju mēs vēlamies nākt pretī saviem klientiem, kuriem ir izveidojies parāds par siltumenerģiju, un piedāvāt iespēju atbrīvoties no parāda nastas bez nokavējuma procentiem. Kā liecina citu komunālo pakalpojumu uzņēmumu pieredze, šāda veida akcijas gūst atsaucību un daudzi parādā nonākušie klienti to izmanto, lai nokārtotu savas parādsaistības ar uzņēmumu. Aicinām arī mūsu klientus izmantot akcijas piedāvātos izdevīgākos noteikumus un esam pārliecināti, ka klienti šo iespēju izmantos.

Līdz jūlija sākumam par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem pilnībā nebija norēķinājušies  gandrīz astoņi tūkstoši klientu, no kuriem vairāk nekā pieci tūkstoši klientu ir parādā par siltumenerģiju ilgāk nekā septiņus mēnešus. Kopējais SIA „Fortum Jelgava” klientu skaits Jelgavā ir gandrīz 17000, no kuriem vairāk nekā 16000 ir mājsaimniecības.  


Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com


Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. „Fortum” ir specializējies efektīvas, no CO2 izmešiem brīvas elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanā. Uzņēmums piedāvā produktus un ekspertu pakalpojumus enerģētikā privātpersonām, rūpnieciskajiem klientiem un enerģijas ražotājiem. „Fortum” strādā Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.1 miljards eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,400 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

Atpakaļ