Novembrī siltumenerģijas tarifs Jelgavā saglabājas iepriekšējā mēneša līmenī

​Novembrī SIA “Fortum Jelgava” siltumenerģijas tarifs Jelgavas pilsētā saglabājas iepriekšējā  mēneša līmenī un ir 62.02 EUR/MWh bez PVN, kas ir par 7,3% zemāks nekā pagājušā gada novembrī.

Siltumenerģijas tarifa samazinājums šajā periodā ir saistīts ar uzņēmuma veiktajiem efektivitātes pasākumiem, paaugstinot koģenerācijas procesā saražotas enerģijas īpatsvaru, kā arī pārejot uz vietējā energoresursa šķeldas izmantošanu siltumenerģijas ražošanā.

Tā kā aktīvā apkures sezona ir sākta visās Jelgavas daudzdzīvokļu mājās, SIA “Fortum Jelgava” atgādina, ka temperatūras režīmu dzīvokļos katras mājas iedzīvotāji izvēlas, daudzdzīvokļu mājas dzīvokļu īpašniekiem vienojoties par piemērotāko temperatūras režīmu, kas tiek ieregulēts mājas individuālajā siltumpunktā. Vadoties no iedzīvotāju atsauksmēm, SIA “Fortum Jelgava” iesaka individuālajā siltumpunktā ieregulēt apkurei automātisko režīmu „auto”, kas nodrošinās iekštelpu temperatūru 20° C dienas laikā no plkst. 06:00 – 22:00, un pazeminātu temperatūras režīmu - 18°C nakts laikā no plkst. 22:00 - 06:00. Arī karstajam ūdenim uzņēmums rekomendē uzstādīt „auto” režīmu, kas nodrošinās karstā ūdens temperatūru robežās no 50 -55°C (atkarībā no ēkas iekšējo tīklu konfigurācijas) dienas laikā no 06:00 - 24:00, un pazeminātu temperatūru 40°C nakts laikā no 24:00 - 06:00.

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: guntra.matisa@fortum.com

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 

Back