„Fortum” piedāvā jauniešiem „ēnot” deviņus dažādus speciālistus

Šogad, 10. februārī, „Fortum” jau sesto reizi piedalīsies populārajā karjeras izglītības akcijā Ēnu diena, sniedzot skolu jauniešiem iespēju iepazīties ar dažādām profesijām, kuras ir nepieciešamas mūsdienīgā enerģētikas uzņēmumā. Jauniešiem ir iespēja pieteikties ēnot siltumenerģētikas inženieri, projektu inženieri, elektroinženieri, procesu inženieri biomasas koģenerācijas stacijā, integrētās vadības sistēmas vadītāju, biroja vadītāju, personāla vadītāju, sekretāri biomasas koģenerācijas stacijā un biomasas koģenerācijas stacijas operatoru.

„Fortum” ir centralizētās siltumapgādes sistēmas operators Jelgavā kopš 2008. gada, kur uzņēmums nodrošina siltumapgādi 16 000 mājsaimniecībām, kā arī skolām, bērnudārziem, pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem. 2013. gadā „Fortum” Jelgavā atvēra pirmo lielas jaudas biomasas koģenerācijas  staciju valstī, kas ir kļuvusi par paraugu vietējo atjaunojamo energoresursu izmantošanā centralizētajā siltumapgādē. Biomasas koģenerācijas stacija ir sekmējusi Zemgales reģiona attīstību, radot darbavietas kvalificētiem un talantīgiem enerģētikas nozares speciālistiem – enerģētikas inženieriem, elektriķiem, ķīmiķiem, automatizācijas, vides un IT speciālistiem. Šobrīd „Fortum” Latvijā ir darba vieta 78 darbiniekiem, no kuriem 31 darbinieks strādā biomasas koģenerācijas stacijā. Koģenerācijas stacija ir radījusi arī ap 300 netiešās darbavietas kurināmā piegādes ķēdē un  citu pakalpojumu sniegšanā.

Vairāk par Ēnu dienas vakancēm, kā arī pieteikties dalībai Ēnu dienā „Fortum” var portālā www.enudiena.lv vai pie personāla vadītājas Ilonas Golubovičas pa tālruni 26007378.


Papildu informācija:
Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Fortum
“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.1 miljards eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8 000 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

Atpakaļ