“Fortum” biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā ugunsdzēsības mācības noritējušas sekmīgi

​Otrdien, 27. maijā „Fortum” biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā Rūpniecības ielā 73A, notika plānotās ugunsdzēsības mācības, kuru mērķis bija, apvienojot teorētisko un praktisko rīcību, pārliecināties par visu iesaistīto dienestu gatavību operatīvi rīkoties ugunsgrēka gadījumā.

Mācību laikā koģenerācijas stacijā tika inscenēts ugunsgrēks šķeldas uzglabāšanas tvertnes telpā, izmantojot mākslīgos dūmu ģeneratorus, kuru ieradās likvidēt piecas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) brigādes.

Biomasas koģenerācijas stacijas vadītājs Andris Vanags ir gandarīts par ugunsdzēsības mācību norisi: „Šodien notikušās ugunsdzēsības mācības parādīja, ka mūsu darbinieki ir gana zinoši un prasmīgi, lai ātri un saskaņoti rīkotos ārkārtas situācijā. VUGD reakcija bija operatīva, darbības simulētā ugunsgrēka dzēšanai bija profesionālas. Vienlaicīgi VUGD bija iespēja iepazīties ar mūsu objektu, ugunsdzēsības hidrantu un citu ugunsdzēsības sistēmu darbības īpatnībām. Teorētiskās zināšanas var nostiprināt tikai tās pielietojot praksē. Tādēļ šāda veida mācības, ar VUGD iesaistīšanos, kā arī tikai mūsu uzņēmuma ietvaros, ir absolūti nepieciešamas, ” ir pārliecināts A. Vanags.

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 

Atpakaļ