„Fortum” sadarbībā ar „Ziedot.lv” uzsāk labdarības projektu „Fortum enerģijas donors”

„Fortum” sadarbībā ar „Ziedot.lv” ir uzsācis labdarības projektu „Fortum enerģijas donors”, kas sniedz iespēju, veicot vienkāršas fiziskās aktivitātes - skrienot, braucot ar divriteni, nūjojot vai pastaigājoties un izmantojot lietotni viedtālruņiem „Fortum enerģijas donors”, atbalstīt kādu no trim labdarības mērķiem: „Mazajām sirsniņām Zemgalē”, „Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem” un „Drauga stipendija”. Projekta noslēgumā katrs labdarības mērķis saņems noteiktu korporācijas „Fortum” ziedojuma apmēru, atbilstoši uzkrātajai enerģijai.


„„Fortum enerģijas donors" ir lietotne viedtālrunim, kas tās lietotājam ļauj iesaistīties labdarībā un atbalstīt kādu no izvēlētajiem labdarības mērķiem, kā arī darīt labu savai veselībai, esot fiziski aktīvam un vairāk laika pavadot svaigā gaisā,” stāsta „Fortum” projekta koordinatore Guntra Matisa. Fiziskās aktivitātes laikā lietotne „Fortum enerģijas donors” reģistrē un uzskaita metrus un kilometrus, kuri tiek pieveikti skrienot, braucot ar divriteni, nūjojot vai vienkārši ejot un tiek pārvērsti enerģijā – watu stundās (Wh), kas tiek uzkrātas individuāli gan katram labdarības mērķim, gan katram lietotnes lietotājam.

Kopējais ziedojuma apmērs, kuru korporācija «Fortum» ziedos labdarībai šī projekta ietvaros, ir  EUR 7 000. Ziedojums tiks atbilstoši sadalīts visiem trim labdarības mērķiem. Labdarības mērķis, kuram līdz 1. oktobrim būs uzkrāts vislielākais enerģijas daudzums, ierindosies pirmajā vietā un saņems EUR 4,000. Labdarības mērķis, kuram būs uzkrāts otrs lielākais enerģijas daudzums, ierindosies otrajā vietā un saņems EUR 2,000. Bet labdarības mērķis, kuram būs uzkrāts trešais lielākais enerģijas daudzums, ierindosies trešajā vietā un saņems EUR 1,000.

Labdarības projekta īstenošanas laiks -  2015. gada 17. jūlijs - 1. oktobris.

Vairāk par lietotni „Fortum enerģijas donors” varēs uzzināt „Fortum” stendā Hercoga Jēkaba laukumā šo sestdien, 18. jūlijā „Inženieru dienās Jelgavā 2015”, vai šī projekta īpašajā vietnē http://energijasdonors.fortum.lv/ .

Par  lietotni viedtālruņiem „Fortum enerģijas donors”

Lietotne „Fortum enerģijas donors” ir paredzēta viedtālruņiem ar IOS (no 8. programmatūras versijas), Android (no 4.0 līdz 5.0.2 programmatūras versijai) un Windows tālruņos (no 8.0 līdz 8.01 programmatūras versijai). Lietotne ir pieejama App Store, Play Market un Windows Store. Lietotne ir bezmaksas.

Aktivitātes laikā tiks uzskaitīti pieveiktie kilometri, kas automātiski tiks pārvērsti enerģijā, piemērojot šādu konvertēšanas likmi: nūjošana 1 km = 63,51 Wh; skriešana 1 km = 82,51 Wh; riteņbraukšana 1 km = 34,85 Wh. Kopējais laiks, kas tiek pārvērsts enerģijā (Wh), tiek uzskaitīts gan izvēlētajam labdarības mērķim, gan katram individuāli.

Par labdarības mērķiem, kuri ir iekļauti „Fortum enerģijas donorā”:

Mazajām sirsniņā Zemgalē - Smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai. Zemgales reģionā palīdzību 2015. gadā kopā gaida 10 bērni.

Drauga stipendija (Vītolu fonds) - Vītolu fonda mērķis ir stipendiju veidā palīdzēt spējīgiem, centīgiem, maznodrošinātiem jauniešiem studēt Latvijas augstskolās.

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem - Trūcīgiem un vientuļiem Zemgales sirmgalvjiem ārstēšanās izdevumiem, zāļu vai malkas iegādei.


Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com


Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. „Fortum” ir specializējies efektīvas, no CO2 izmešiem brīvas elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanā. Uzņēmums piedāvā produktus un ekspertu pakalpojumus enerģētikā privātpersonām, rūpnieciskajiem klientiem un enerģijas ražotājiem. „Fortum” strādā Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.1 miljards eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,400 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

Atpakaļ