„Fortum“ informēs RTU studentus par karjeras veidošanas iespējām starptautiskā enerģētikas uzņēmumā

​Šodien, 20. martā, Starptautiskajā izstāžu centrā BT1, Ķīpsalas ielā 8, norisināsies Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) organizētā izstāde – „RTU Karjeras diena 2014“, kurā piedalīsies viens no vadošajiem enerģētikas uzņēmumiem pasaulē „Fortum“. Izstādes laikā „Fortum“ informēs par karjeras veidošanas iespējām uzņēmumā un pieprasītākajiem speciālistiem inženierzinātņu jomā.

„Fortum“ stendā inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentiem un citiem interesentiem, izmantojot interaktīvo karti, būs iespēja uzzināt īsu informāciju par visiem „Fortum“ grupas uzņēmumiem, kuri darbojas 14 valstīs – Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Čehijā, Vācijā, Beļģijā, Apvienotajā Karalistē, Dānijā un Francijā. Izvēloties uz kartes kādu no valstīm, ikviens varēs iepazīties ar starptautiskā uzņēmuma darbību un realizētajiem projektiem.

„RTU jaunie inženieri ir vieni no mūsu svarīgākajām auditorijām jauno darbinieku atlasē. Tādēļ arī šogad piedalāmies RTU rīkotajās karjeras dienās, kurās labprāt pastāstīsim par karjeras un prakses iespējām jaunajā biomasas koģenerācijas stacijā un citos centralizētās siltumapgādes nodrošināšanas darbos Jelgavā“, stāsta „Fortum Jelgava“ personālresursu vadītāja Ilona Goluboviča.

2013. gada septembrī "Fortum" Jelgavas pilsētā nodeva ekspluatācijā Latvijā lielāko biomasas koģenerācijas staciju ar elektrisko jaudu 23 MW un siltumenerģijas jaudu 45 MW. Izmantojot atjaunojamos energo resursus, stacija spēj nodrošināt līdz pat 85% no Jelgavas centralizētās siltumapgādes sistēmas slodzes.

„Fortum“ uzņēmumā Jelgavā“ strādā 86 darbinieki, no kuriem 14 darbinieki ir  absolvējuši Rīgas Tehnisko Universitāti, un seši RTU studenti ir izgājuši praksi. Uzsākot darbu jaunajai koģenerācijas stacijai, uzņēmums ir sagatavojis šādus speciālistus: enerģētiķus, mehāniķus, elektriķus, ķīmiķus, automātikas, vides un IT speciālistus.

Par Fortum

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 9,900 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

Papildu informācija:

Guntra Matisa, „Fortum“ komunikācijas vadītāja, tālr. +371 29338491; E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Ilona Goluboviča, SIA „Fortum Jelgava“ administratīvā un personālresursu vadītāja, tālr. +371 26007378; E-pasts: Ilona.Golubovica@fortum.com

 

 

Atpakaļ