“Fortum” Jelgavā sāk veikt plānotās siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes

​Šodien, 19. maijā „Fortum” Jelgavā sāk veikt plānotās siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes, lai savlaicīgi atklātu potenciālās bojājumu vietas un novērstu iespējamos siltumenerģijas piegādes pārtraukumus klientiem apkures sezonas laikā. Pirmās siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes tiek veiktas jau šodien Jelgavā Kooperatīva ielas rajonā. 

Kvalitatīvai un drošai siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes veikšanai ir nepieciešams samazināt siltumnesēja temperatūru un atslēgt no siltumtīkliem visus patērētājus. Tādēļ 19. maijā no plkst. 08.00 līdz 20. maijam plkst. 18:00 tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde ēkai Jelgavā Kooperatīva ielā 3, bet 22. maijā no plkst. 08.00 līdz 23. maijam plkst. 18:00 tiks pārtraukta karstā ūdens piegāde ēkām Skolotāju ielā 3 un 5. Gadījumā, ja kāds siltumtīklu posms pārbaudi neizturēs, iespējami karstā ūdens piegādes pārtraukumi līdz bojājumu novēršanai.

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir visefektīvākais veids, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un samazinātu iespējamos siltumtīklu bojājumus apkures sezonas laikā.

„Fortum” plāno veikt siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes arī citos Jelgavas pilsētas rajonos, par kurām uzņēmums informēs atsevišķi.

 

Papildus informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 

Atpakaļ