„Fortum” pārstāvji apciemos Jelgavas 1. internātpamatskolas „Drauga klasi”

​Ceturtdien, 6. martā, plkst. 11.00, SIA „Fortum Jelgava” valdes priekšsēdētāja Ginta Cimdiņa apciemos Jelgavas 1. internātpamatskolas „Drauga klasi”, lai uzzinātu par skolas nepieciešamībām un specifiku, kā arī, atsaucoties uz skolas direktores Gundas Balodes uzaicinājumu, aplūkos dzīvē speciālo trenažieri, kuru skola iegādājās par korporācijas „Fortum” Ziemassvētku ziedojuma līdzekļiem.

 

Enerģētikas korporācija “Fortum” ik gadu Ziemassvētku apsveikumiem paredzēto naudu ziedo labdarībai visās valstīs, kurās darbojas “Fortum” uzņēmumi. Par ziedojuma apmēru lemj „Fortum” Direktoru padome, bet ziedojuma saņēmēju balsojuma rezultātā izvēlas attiecīgās valsts “Fortum” darbinieki. 2013. gada novembrī rīkotajā balsojumā SIA „Fortum Jelgava” darbinieku balsu vairākums bija par Jelgavas 1. internātskolas „Drauga klasi”, kura īsi pirms gadu mijas saņēma korporācijas „Fortum” 2013. gada Ziemassvētku ziedojumu 3 333 Euro apmērā.

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

  

Par"Fortum"

 

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 9,900 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

Atpakaļ