“Fortum” sācis piegādāt siltumenerģiju vienotā tīklā no trīs ražošanas avotiem 

Vakar, 15. janvārī, pirmo reizi kopš „Fortum” nodrošina Jelgavas pilsētu ar siltumenerģiju no jaunās biomasas koģenerācijas stacijas, lai piegādātu klientiem nepieciešamo siltumenerģijas daudzumu apkures vajadzībām, tika iedarbināti arī citi siltuma ražošanas avoti, piegādājot siltumenerģiju vienotā tīklā no 3 dažādām siltumenerģijas ražotnēm – no biomasas koģenerācijas stacijas, kas atrodas Rūpniecības ielā, no gāzes koģenerācijas stacijas un gāzes katla Ganību ielā un no gāzes katlu mājas Aviācijas ielā.

Tas bija nepieciešams, jo gaisa temperatūrai noslīdot zem - 4 ˚C, pieaug pieprasījums pēc apkurei nepieciešamās siltumenerģijas un biomasas koģenerācijas stacijas jauda vairs nav pietiekama. Tādēļ tika iedarbinātas citas siltumenerģijas ražotnes. 

Papildus informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Mēs piedāvājam ilgtspējīgus risinājumus, kas atbilst zemas emisijas, efektīvas resursu izmantošanas un enerģijas piegādes drošības prasībām. Mūsu darbības sfēra aptver siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošanu, pārvadi un realizāciju, kā arī katlu māju un elektrostaciju uzturēšanu un apkalpošanu.

Vairāk informācijas: www.fortum.com

 

Atpakaļ