Fortum sponsorē Savonlinnas Operas festivāla apmeklējumu starptautiskai studentu grupai

​Fortum savas sponsorēšanas programmas ietvaros turpina atbalstīt jauniešus un kultūru. Šīs vasaras galvenā sadarbības projekta Sounds of Energy (Enerģijas skaņas)  ietvaros starptautiskai mūzikas studentu grupai, kuru veido dažādu Fortum darbības valstu pārstāvji, tiks sniegta iespēja apmeklēt Savonlinnas Operas festivālu Somijā. Projekta mērķis ir informēt studentus par Savonlinnas Operas festivālu un Fortum enerģijas ražošanas procesu, kā arī atbalstīt mūzikas studentu starptautisko sadarbību un kontaktu veidošanu. Studenti, kuri piedalās projektā, tika izvēlēti pieteikšanās procesa gaitā, un viņi pārstāv Somiju, Igauniju, Lietuvu, Latviju, Poliju un Krieviju.

No Latvijas Savonlinnas Operas festivāla apmeklējumu ieguva divi Latvijas Mūzikas akadēmijas studenti.

„Fortum mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Šis mērķis arī radīja mūsu sponsorēšanas projektu pamatu. Mēs cenšamies radīt iespējas nākamajām paaudzēm, bērniem un jauniešiem un atbalstām sporta un kultūras pasākumus, kas paredzēti jauniešiem,” stāsta Korporatīvo komunikāciju nodaļas vecākā viceprezidente Helēna Ātinena (Helena Aatinen).

Projekts ir daļa no Savonlinnas Operas festivāla uzsāktā sadarbības projekta „Inspired in Finland” („Iedvesmojoties Somijā”), kurā piedalās Fortum. Projekta mērķis ir atbalstīt jaunrades un uzņēmējdarbības pasaules mijiedarbību, lai uzlabotu darba dzīvi. Projekta „Inspired in Finland” („Iedvesmojoties Somijā”) pirmajā gadā jaunieši tiek mudināti aplūkot digitalizāciju kā jaunu uzņēmumu attīstību veicinošu faktoru.

  „Jaunrade neattiecas tikai uz mākslu. Tā nozīmē, ka cilvēks ir apveltīts ar atjautību un nestandarta domāšanu. Projektā iesaistītie uzņēmumi nebaidās veikt lietas citādi un izpētīt jaunas iespējas, kā apvienot jaunradi ar uzņēmējdarbību,” skaidro Savonlinnas Operas festivāla ģenerāldirektors Jans Strandholms (Jan Strandholm).

Fortum sāka sadarbību ar Savonlinnas Operas festivālu 2011. gadā. Pagājušā gada vasarā sadarbības rezultātā tika uzvesta „Norppa-oopera” — bērnu opera „Ronis”. Šogad sadarbības ietvaros uzsvars tiek likts uz starptautisko dimensiju un Fortum dažādo darbības valstu jauniešu atbalstu.

Studentu grupas gaitām projekta ietvaros jūs varat sekot sociālajos tīklos, piemēram, Fortum Suomi Facebook lapā un Twitter kontā Fortum_Oyj, kā arī meklējot atslēgvārdu #soundsofenergy.

Vairāk par projektu „Inspired in Finland” („Iedvesmojoties Somijā”) varat uzzināt http://www.operafestival.fi/news/Inspired-in-Finland-–-a-new-culture--business-project-launched-by-the-Savonlinna-Opera-Festival/30326/12218a35-ea26-4bb3-af00-1e1a82c26e0b.

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: guntra.matisa@fortum.com

 

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 

Atpakaļ