„Fortum Treneris” atsāk doties uz Jelgavas skolām

Novembra pēdējās nedēļās enerģētikas uzņēmums „Fortum” sadarbībā ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava” atsāk projektu „Fortum Treneris”, kura ietvaros dodas uz Jelgavas skolām, lai novadītu interešu izglītības nodarbības volejbolā. Nodarbību laikā skolēniem ir iespēja izmēģināt un pārbaudīt savas prasmes volejbolā, uzlabot spēles tehniku, kā arī saņemt profesionālu spēlētāja ieteikumus. Nodarbības vada volejbola kluba „Biolars/Jelgava” spēlētāji Raimonds Liniņš un Aivars Sniedzāns. No „Fortum” puses stundās aktīvi piedalās biomasas koģenerācijas stacijas elektroinženieris Aldis Jankevics, kurš brīvajā laikā trenējas volejbolā, un sekretāre Tatjana Berkmane.

 
2016./2017. mācību gada laikā „Fortum Treneris” ir ieplānojis apmeklēt visas Jelgavas vidējās izglītības mācību iestādes. Šodien „Fortum Treneris” novadīja stundu Jelgavas 1.internātpamatskolā, bet nākamajā nedēļā dosies uz Spīdolas ģimnāziju, Jelgavas 4. sākumskolu un Jelgavas 3. sākumskolu. Pārējās Jelgavas skolas „Fortum Treneris” apmeklēs nākamā gada pavasarī.
 
„Fortum Treneris” ir „Fortum” sadarbības programma ar sporta organizācijām un komandām, kuras mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū un sniegt jauniešiem iespēju izmēģināt savas spējas sportā profesionālu sportistu pavadībā. Programma „Fortum Treneris” aizsākās Somijā un kopš 2014. gada darbojas arī Latvijā, kur „Fortum” sadarbojas ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava”.
 
 
Papildu informācija:
Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
 
Fortum
Fortum ir starptautisks enerģētikas uzņēmums, kas strādā Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā, Polijā un Indijā.
Latvijā Fortum ir centralizētās siltumapgādes sistēmas operators Jelgavas pilsētā, kā arī nodarbojas ar elektroenerģijas ražošanu koģenerācijas režīmā un pārdošanu brīvā tirgū. Vairāk: www.fortum.lv
 
Volejbola klubs Biolars/Jelgava
 
Volejbola klubs Biolars/Jelgava, kas tika dibināts 2010. gadā, savā neilgajā pastāvēšanas laikā ir paguvis kļūt par divkārtēju Latvijas čempionu, Latvijas kausa ieguvēju un 2013. gada  sākumā arī par prestižā Schenker līgas „Super kausa“ ieguvēju. Klubs patstāvīgi izvirza sev ambiciozus mērķus. 2014. gadā volejbola klubs Biolars/Jelgava piedalījās Eiropas konfigurācijas kausos, kuros Latvijas komandas nebija piedalījušās 7 gadus. Vairāk: Facebook.      

Atpakaļ