„Fortum Treneris” atsāk doties uz Jelgavas skolām

Martā un aprīlī enerģētikas uzņēmums „Fortum” sadarbībā ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava” atsāk projektu „Fortum Treneris”, kura ietvaros dodas uz Jelgavas skolām, lai novadītu interešu izglītības nodarbības volejbolā. Nodarbību laikā jauniešiem ir iespēja izmēģināt un pārbaudīt savas prasmes volejbolā, uzlabot spēles tehniku, kā arī saņemt profesionālu spēlētāja ieteikumus. Nodarbības vada volejbola kluba „Biolars/Jelgava” kapteinis Aleksandrs Kudrjašovs un komandas lielākais punktu guvējs Matīss Gabduļins, kā arī pievienojas vēl citi komandas spēlētāji. No „Fortum” puses stundās aktīvi piedalās biomasas koģenerācijas stacijas elektroinženieris Aldis Jankevics, kurš brīvajā laikā trenējas volejbolā.

2015./2016. mācību gada laikā „Fortum Treneris” ir ieplānojis apmeklēt visas Jelgavas vidējās izglītības mācību iestādes. Lielākajā daļā no skolā „Fortum Treneris” pabija jau 2015.gada rudenī. Vakar „Fortum Treneris” novadīja divas apvienotās stundas piektajām un trešajai klasei Jelgavas 4. pamatskolā, bet rīt dosies uz Jelgavas 1. internātpamatskolu. Martā un aprīlī „Fortum Treneris” ir paredzējis apmeklēt arī Jelgavas 4. vidusskolu un Jelgavas 2. pamatskolu.

„Fortum Treneris” ir „Fortum” sadarbības programma ar sporta organizācijām un komandām, kuras mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū un sniegt jauniešiem iespēju izmēģināt savas spējas sportā profesionālu sportistu pavadībā. Programma „Fortum Treneris” aizsākās Somijā un kopš 2014. gada darbojas arī Latvijā, kur „Fortum” sadarbojas ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava”.


Papildu informācija:
Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Fortum
Fortum vīzija ir kļūt par tīrās enerģijas līderi. Mēs nodrošinām mūsu klientus ar elektroenerģiju, siltumenerģiju un dzesēšanu, kā arī piedāvājam citus enerģētikas risinājumus, kas uzlabo dzīvi gan mūsu, gan nākamajām paaudzēm. 64% no mūsu elektroenerģijas jau tagad tiek saražota, neradot CO2 izmešus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā, Polijā un Indijā. 2015. gadā pie mums strādāja 8000 enerģētikas nozares profesionāļi un uzņēmuma pārdošanas apjoms sasniedza 3,5 miljardus eiro. Fortum akcijas ir iekļautas Nasdaq Helsinki biržā. www.fortum.com  un www.fortum.lv .

Volejbola klubs Biolars/Jelgava
Volejbola klubs Biolars/Jelgava, kas tika dibināts 2010. gadā, savā neilgajā pastāvēšanas laikā ir paguvis kļūt par divkārtēju Latvijas čempionu, Latvijas kausa ieguvēju un 2013. gada  sākumā arī par prestižā Schenker līgas „Super kausa“ ieguvēju. Klubs patstāvīgi izvirza sev ambiciozus mērķus. 2014. gadā volejbola klubs Biolars/Jelgava piedalījās Eiropas konfigurācijas kausos, kuros Latvijas komandas nebija piedalījušās 7 gadus. www.vkbiolars.lv   

Atpakaļ