„Fortum Treneris” atsāk doties uz Jelgavas skolām

Šodien, 23. novembrī, enerģētikas uzņēmums „Fortum” sadarbībā ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava” atsāk projektu „Fortum Treneris”, kura ietvaros dodas uz Jelgavas skolām, lai novadītu interešu izglītības nodarbības volejbolā. Nodarbību laikā jauniešiem būs iespēja izmēģināt un pārbaudīt savas prasmes volejbolā, uzlabot spēles tehniku, kā arī saņemt profesionālu spēlētāja ieteikumus. Nodarbības vadīs volejbola kluba „Biolars/Jelgava” kapteinis Aleksandrs Kudrjašovs, komandas lielākais punktu guvējs Matīss Gabduļins un komandas saspēles galvenais vadītājs Raimonds Liniņš.

„Fortum Treneris” 2015. gada laikā apmeklē visas Jelgavas vidējās izglītības mācību iestādes. Pavasarī „Fortum Treneris” pabija Jelgavas Valsts ģimnāzijā, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā, Jelgavas 4. vidusskolā un Jelgavas 6. vidusskolā. Šodien „Fortum Treneris” pabija Jelgavas 3. sākumskolā, bet ceturtdien dosies uz Jelgavas Spīdolas ģimnāziju. Turpmākajās nedēļās  „Fortum Treneris” pabūs arī Jelgavas 4. pamatskolā, Jelgavas 5. vidusskolā un Jelgavas 2. pamatskolā. 

„Fortum Treneris” ir „Fortum” sadarbības programma ar sporta organizācijām, kuras mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū un sniegt jauniešiem iespēju izmēģināt savas spējas sportā profesionālu sportistu pavadībā. Programma „Fortum Treneris” aizsākās Somijā un šogad ir sasniegusi arī Latviju, kur „Fortum” sadarbojas ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava”.


Papildu informācija:
Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Fortum
“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.1 miljards eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8 000 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv
Volejbola klubs Biolars/Jelgava

Volejbola klubs Biolars/Jelgava, kas tika dibināts 2010. gadā, savā neilgajā pastāvēšanas laikā ir paguvis kļūt par divkārtēju Latvijas čempionu, Latvijas kausa ieguvēju un 2013. gada  sākumā arī par prestižā Schenker līgas „Super kausa“ ieguvēju. Klubs patstāvīgi izvirza sev ambiciozus mērķus. 2014. gadā volejbola klubs Biolars/Jelgava piedalījās Eiropas konfigurācijas kausos, kuros Latvijas komandas nebija piedalījušās 7 gadus. www.vkbiolars.lv

Atpakaļ