„Fortum Treneris” martā dosies uz Jelgavas skolām

​Pirmdien, 2. martā, enerģētikas uzņēmums „Fortum” sadarbībā ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava” Jelgavā uzsāk projektu „Fortum Treneris, kura ietvaros dosies uz Jelgavas skolām un novadīs interešu izglītības nodarbības volejbolā. Nodarbību laikā jauniešiem būs iespēja izmēģināt un pārbaudīt savas prasmes volejbolā, uzlabot spēles tehniku, kā arī saņemt profesionāla spēlētāja ieteikumus. Nodarbības vadīs volejbola kluba „Biolars/Jelgava” spēlētājs un volejbola treneris Agris Leitis.

 

„Fortum Treneris” 2015. gada laikā apmeklēs visas Jelgavas vidējās izglītības mācību iestādes. Pirmā mācību iestāde, kuru apmeklēs „Fortum Treneris”, ir Jelgavas Valsts ģimnāzija. Tālāk „Fortum Treneris” dosies uz Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolu, Jelgavas 4. vidusskolu, Jelgavas 6. vidusskolu un Jelgavas Spīdolas ģimnāziju.

 

„Fortum Treneris” ir „Fortum” sadarbības programma ar sporta organizācijām, kuras mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū un sniegt jauniešiem iespēju izmēģināt savas spējas sportā profesionālu sportistu pavadībā. Programma „Fortum Treneris” aizsākās Somijā un šogad ir sasniegusi arī Latviju, kur „Fortum” sadarbojas ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava”.

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

Fortum

Fortum mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā Fortum pārdošanas apjomi sasniedza 4.75 miljardus eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.35 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. Fortum akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

Volejbola klubs Biolars/Jelgava

 

Volejbola klubs Biolars/Jelgava, kas tika dibināts 2010. gadā, savā neilgajā pastāvēšanas laikā ir paguvis kļūt par divkārtēju Latvijas čempionu, Latvijas kausa ieguvēju un 2013. gada  sākumā arī par prestižā Schenker līgas „Super kausa“ ieguvēju. Klubs patstāvīgi izvirza sev ambiciozus mērķus. 2014. gadā volejbola klubs Biolars/Jelgava piedalījās Eiropas konfigurācijas kausos, kuros Latvijas komandas nebija piedalījušās 7 gadus. www.vkbiolars.lv

 

Atpakaļ