Fortum ziedojumu Latvijā saņems Jelgavas 1. internātpamatskolas „Draugu klase”

​Somijas enerģētikas korporācijas Fortum direktoru padome ir apstiprinājusi tradicionālā Fortum Ziemassvētku ziedojuma apmēru, kuru Latvijā 3 300 Euro apmērā saņems Jelgavas 1. internātpamatskolas “Draugu klase”, kurā mācās bērni ar īpaši smagām veselības problēmām. Ziedojuma saņēmēju, balsojuma rezultātā, izvēlējās Latvijā strādājošā Fortum grupas uzņēmuma – SIA „Fortum Jelgava” - darbinieki. Ar ziedojuma palīdzību skola varēs iegādāties interaktīvu tāfeli, kas palīdzēs bērniem attīstīt gan tausti, gan vizualizāciju, kā arī dos iespēju strādāt grupā.

 

Fortum ir sociāli atbildīgs uzņēmums un rūpējas par sabiedrības labklājību visās valstīs, kurās mēs strādājam. Katru gadu Fortum darbinieki balso par kādu labdarības mērķi, kura īstenošanai korporācija piešķir līdzekļus. Fortum atbalsts ir domāts cilvēkiem, kurus skārusi kāda nelaime”, stāsta Helēna Atinena (Helena Aatinen) Fortum Korporatīvās komunikācijas daļas vecākā viceprezidente.

 

Katru gadu, Ziemassvētku laikā, svētku apsveikumu kartītēm paredzēto naudas summu Somijas enerģētikas korporācija Fortum ziedo labdarībai visās valstīs, kurās tā darbojas. Ziedojuma saņēmēju katrā valstī tradicionāli izvēlas šajā valstī strādājošie darbinieki, bet ziedojuma apmēru, kādu saņem katra valsts, pirms Ziemassvētkiem apstiprina Fortum direktoru padome.

 

Jelgavas 1. internātpamatskolas “Draugu klase” saņems Fortum Ziemassvētku ziedojumu jau otro gadu.

 

 

Papildu informācija:

 

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: guntra.matisa@fortum.com

 

 

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

Atpakaļ