„Fortum” Jelgavā veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes

Lai savlaicīgi atklātu potenciālās bojājumu vietas centralizētās siltumapgādes sistēmā un novērstu iespējamos siltumenerģijas piegādes pārtraukumus klientiem apkures sezonas laikā, šā gada jūnijā, jūlijā un augustā „Fortum” Jelgavā veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes.
 
Klienti, kuru mājās uz hidraulisko pārbaužu veikšanas laiku tiks pārtraukta siltumenerģijas piegāde, pirms pārbaužu veikšanas tiks informēti papildus. Informācija par plānotajiem siltumenerģijas (karstā ūdens) piegāžu pārtraukumiem ir pieejama “Fortum” interneta vietnē: www.fortum.lv.  
Gadījumā, ja tiek novērotas ūdens noplūdes no siltumtīkliem, “Fortum” aicina iedzīvotājus ziņot SIA “Fortum Jelgava” klientu apkalpošanas centram pa diennakts tālruni 63007055.
Kvalitatīvai un drošai siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes veikšanai ir nepieciešams samazināt siltumnesēja temperatūru un pārtraukt siltumenerģijas piegādi klientiem. Gadījumā, ja kāds siltumtīklu posms pārbaudi neiztur, ir iespējami karstā ūdens piegādes pārtraukumi līdz bojājumu novēršanai.
 
Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir efektīvs veids, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un samazinātu iespējamos siltumtīklu bojājumus apkures sezonas laikā.
   
 
Papildu informācija:
Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491

Atpakaļ