„Fortum” Jelgavā veiks siltumtīklu hidraulisko pārbaudi

​Lai savlaicīgi atklātu potenciālās bojājumu vietas centralizētās siltumapgādes sistēmā un novērstu iespējamos siltumenerģijas piegādes pārtraukumus klientiem apkures sezonas laikā, š.g. 5. un 6. jūlijā „Fortum” Jelgavā plāno veikt siltumtīklu hidraulisko pārbaudi.

 

Kvalitatīvai un drošai siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes veikšanai ir nepieciešams samazināt siltumnesēja temperatūru un pārtraukt siltumenerģijas piegādi klientiem. Gadījumā, ja kāds siltumtīklu posms pārbaudi neiztur, ir iespējami karstā ūdens piegādes pārtraukumi līdz bojājumu novēršanai.
 
Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir efektīvs veids, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un samazinātu iespējamos siltumtīklu bojājumus apkures sezonas laikā.
 
Klienti, kuru mājās uz hidraulisko pārbaužu veikšanas laiku tiks pārtraukta siltumenerģijas piegāde, pirms pārbaužu veikšanas tiks informēti papildus. Informācija par plānotajiem siltumenerģijas (karstā ūdens) piegāžu pārtraukumiem būs pieejama arī “Fortum” interneta vietnē: www.fortum.lv

Gadījumā, ja tiek novērotas ūdens noplūdes no siltumtīkliem, “Fortum” aicina iedzīvotājus ziņot SIA “Fortum Jelgava” klientu apkalpošanas centram pa diennakts tālruni 63007055.
 
Papildu informācija:
Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com
 
Par ”Fortum”
Fortum vīzija ir kļūt par tīrās enerģijas līderi. Mēs nodrošinām mūsu klientus ar elektroenerģiju, siltumenerģiju un dzesēšanu, kā arī piedāvājam citus enerģētikas risinājumus, kas uzlabo dzīvi gan mūsu, gan nākamajām paaudzēm. 64% no mūsu elektroenerģijas jau tagad tiek saražota, neradot CO2 izmešus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā, Polijā un Indijā. 2015. gadā pie mums strādāja 8000 enerģētikas nozares profesionāļi un uzņēmuma pārdošanas apjoms sasniedza 3,5 miljardus eiro. Fortum akcijas ir iekļautas Nasdaq Helsinki biržā. www.fortum.lv

Latvijā Fortum ir centralizētās siltumapgādes sistēmas operators Jelgavas pilsētā, kā arī nodarbojas ar elektroenerģijas ražošanu un pārdošanu brīvā tirgū.
 
 

Atpakaļ