„Fortum“ informēs RTU studentus

„Fortum“ informēs RTU studentus par karjeras veidošanas iespējām starptautiskā enerģētikas uzņēmumā.

Š. g. 21. martā, Starptautiskajā izstāžu centrā BT1, Ķīpsalas ielā 8, norisināsies Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) organizētā izstāde „RTU Karjeras diena 2013“, kurā piedalīsies viens no vadošajiem enerģētikas uzņēmumiem pasaulē „Fortum“. Izstādes laikā „Fortum“ informēs par karjeras veidošanas iespējām uzņēmumā un pieprasītākajiem speciālistiem inženierzinātņu jomā.

„Fortum“ stendā inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentiem un citiem interesentiem, izmantojot interaktīvo karti, būs iespēja uzzināt īsu informāciju par visiem „Fortum“ grupas uzņēmumiem, kuri darbojas 14 valstīs – Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Čehijā, Vācijā, Beļģijā, Apvienotajā Karalistē, Dānijā un Francijā. Izvēloties uz kartes kādu no valstīm, ikviens varēs iepazīties ar starptautiskā uzņēmuma darbību un realizētajiem projektiem.

Pašreiz "Fortum" Jelgavas pilsētā būvē lielāko biomasas koģenerācijas staciju Latvijā ar paredzēto elektrisko jaudu 23 MW un siltumenerģijas jaudu 45 MW, kuru paredzēts nodot ekspluatācijā šā gada rudenī. Izmantojot  atjaunojamos energo resursus, stacija nodrošinās līdz 85% no Jelgavas centralizētās siltumapgādes maksimālās slodzes.

„Rudenī darbu uzsāks lielākā koģenerācijas stacija Latvijā. Paplašinoties „Fortum“ darbībai Latvijā, uzņēmumam arvien vairāk būs nepieciešami augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti enerģētikas nozarē. Uzņēmums rotācijas programmas ietvaros piedāvā darbiniekiem iespēju strādāt dažādās valstīs, piedalīties aktuālo projektu attīstībā un realizācijā, kā arī iegūt starptautisku pieredzi, strādājot „Fortum“ grupas uzņēmumos. Apmeklējot mūsu stendu, studentiem būs lieliska iespēja iepazīties ar mūsu uzņēmumu, jaunākajām aktualitātēm un tendencēm enerģētika“, stāsta, „Fortum Jelgava“ administratīvā un personālresursu vadītāja Ilona Goluboviča.

„Fortum Jelgava“ strādā 103 darbinieki, no kuriem 14 darbinieki ir  absolvējuši Rīgas Tehnisko Universitāti, un četri RTU studenti ir izgājuši praksi. Uzsākot darbu jaunajai koģenerācijas stacijai, uzņēmums ir sagatavojis šādus speciālistus: enerģētiķus, mehāniķus, elektriķus, ķīmiķus, automātikas, vides un IT speciālistus.

Ikviens interesents, apmeklējot uzņēmuma stendu, saņems informatīvo materiālu, kurā būs detalizēta informācija par kompāniju, darbības virzieniem, darbiniekiem, koģenerācijas  staciju un priekšrocībām, ko „Fortum“ piedāvā saviem darbiniekiem.

Atpakaļ