Jelgavā par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu lēmumus pieņēmušas jau 163 daudzdzīvokļu mājas

Līdz trešdienai, 24. septembrim, Jelgavā lēmumus par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu ar centralizētas siltumenerģijas piegādātāju SIA „Fortum Jelgava” ir pieņēmušas jau 163 daudzdzīvokļu mājas, jeb 45 % no ēkām, kurām bija nepieciešama līgumu pārjaunošana. Vēl 48 daudzdzīvokļu mājas ir saņēmušas līgumu projektus un šobrīd ir lēmumu pieņemšanas procesā. 

Pagājušās nedēļas sākumā lēmumus par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu ar SIA „Fortum Jelgava” bija pieņēmušas 130 daudzdzīvokļu mājas, jeb 36 %.

Pēdējo nedēļu laikā iedzīvotāju aktivitāte un interese par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu ir jūtami pieaugusi un tas liecina, ka iedzīvotāji arvien aktīvāk iesaistās un sakārto mājas siltumenerģijas piegādes un lietošanas jautājumus. To māju iedzīvotājiem, kurās vēl nav pieņemts lēmums par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu,  SIA „Fortum Jelgava” nosūtīs skaidrojošo informāciju katram dzīvokļa īpašniekam personīgi.

Lai noslēgtu līgumu ar par siltumenerģijas piegādi un lietošanu, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem līguma slēgšanai ir jāpilnvaro savs pārstāvis. Tas var būt Pārvaldnieks, ko dzīvokļu īpašnieki ir noteikuši par savu pārstāvi mājas apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jautājumos, vai cita kompetenta dzīvokļu īpašnieku pilnvarota persona.

Lai skaidrotu siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanas procesu un klātienē atbildētu uz klientu jautājumiem, uzņēmums katru trešdienu plkst. 18-os Pasta ielā 47, 217. kabinetā rīko informatīvas sanāksmes.

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 

Atpakaļ