Jelgavā siltumenerģijas tarifs oktobrī nedaudz palielinās, bet ir par 7,3% zemāks nekā  pagājušā gada oktobrī

Šī gada oktobrī SIA “Fortum Jelgava” siltumenerģijas tarifs Jelgavā ir 62.02  EUR/MWh bez PVN, kas ir par 1,1 % vairāk nekā septembrī. Tas saistīts ar dabasgāzes tirdzniecības cenas neprognozētu palielināšos.

 

Salīdzinot ar 2013. gada oktobri, siltumenerģijas tarifs Jelgavā ir par 7,3 % zemāks nekā pērn. Šis tarifa samazinājums, kuru uzņēmums veica pērnā gada decembrī, bija iespējams pateicoties pārejai siltumenerģijas ražošanā no dabasgāzes uz šķeldu, kas šobrīd nodrošina līdz pat 85% no pilsētas siltumapgādei nepieciešamās slodzes.

 

Šobrīd uzņēmums vērtē, vai un cik liels tarifa tālāks samazinājums ir iespējams pēc SEN (subsidētās elektroenerģijas nodoklis) ieviešanas un plānotajiem EED (Energoefektivitātes direktīva) ieviešanas pasākumiem.

 

Saskaņā šā  brīža dabasgāzes cenu prognozēm, šāds tarifs saglabāsies arī novembrī un decembrī. Par faktiski piemēroto siltumenerģijas cenu uzņēmums katru mēnesi informē savā interneta mājas lapā www.fortum.lv.

 

  

Papildu informācija:

 

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

Back