Jelgavā par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu lēmumus pieņēmušas jau 100 daudzdzīvokļu mājas

 

​Līdz pirmdienai, 1. septembrim, Jelgavā lēmumus par siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārslēgšanu ar centralizētas siltumenerģijas piegādātāju SIA „Fortum Jelgava” ir pieņēmušas jau 100 daudzdzīvokļu mājas.

Mainoties likumiem un noteikumiem, kas regulē siltumenerģijas piegādi, mainījusies līdzšinējā siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu slēgšanas kārtība. Tādēļ siltumenerģijas piegādātājs SIA „Fortum Jelgava” šobrīd veic siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumu pārjaunošanu ar klientiem – daudzdzīvokļu mājām, kuru paredzēts pabeigt līdz apkures sezonas sākumam. Līdzšinējie siltumenerģijas piegādes un lietošanas līgumi bija noslēgti ar pārvaldnieku jeb apsaimniekotāju, bet tagad spēkā esošie normatīvie akti nosaka, ka siltumenerģijas piegādātājs var slēgt līgumu tikai ar siltumenerģijas lietotāju, kas likumdošanas izpratnē ir visa dzīvojamā māja. Turklāt likumdošanā paredzēts, ka šāda līguma esamība ir absolūta nepieciešamība, lai varētu saņemt centralizētas siltumapgādes pakalpojumu.

Lai noslēgtu līgumu ar SIA „Fortum Jelgava” par siltumenerģijas piegādi un lietošanu, dzīvojamās mājas dzīvokļu īpašniekiem līguma slēgšanai ir jāpilnvaro savs pārstāvis. Tas var būt Pārvaldnieks, ko dzīvokļu īpašnieki ir noteikuši par savu pārstāvi mājas apsaimniekošanas un pārvaldīšanas jautājumos, vai cita kompetenta dzīvokļu īpašnieku pilnvarota persona.

Kopumā iepriekšējā apkures sezonā SIA „Fortum Jelgava” piegādāja siltumenerģiju 390 dzīvojamām ēkām Jelgavā, no kurām līgumu pārjaunošana bija nepieciešama 365 daudzdzīvokļu ēkām, šobrīd vairs tikai 265 daudzdzīvokļu mājām.  

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

Par ”Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

Atpakaļ