Augustā siltumenerģijas tarifs Jelgavā par 9,6% zemāks nekā pērn

No 1. augusta Jelgavā stājās spēkā jauni, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas apstiprinātie siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi, kuri pie zemām dabasgāzes tirdzniecības cenām būtiski nemainās, bet pie augstākām dabasgāzes tirdzniecības cenām, salīdzinājumā ar iepriekšējiem tarifiem, samazinās par līdz pat 16%.

Tā kā 2016. gada augustā dabasgāzes cena, salīdzinot ar 2016. gada jūliju, nedaudz palielinās, tad nedaudz – par 2% - palielinās arī siltumenerģijas tarifs. Augustā SIA “Fortum Jelgava” siltumenerģijas tarifs Jelgavas pilsētā ir 49,17 EUR/MWh bez PVN un tas ir par 9,6 % zemāks nekā pirms gada - 2015. gada augustā. Saskaņā ar šī brīža prognozēm, septembrī dabasgāzes tirdzniecības cena nemainīsies un līdz ar to nemainīsies arī siltumenerģijas tarifs SIA “Fortum Jelgava” klientiem.

Jelgavā kā galvenais kurināmais siltumenerģijas ražošanai tiek izmantota koksnes šķelda, kas nodrošina nepieciešamo siltumenerģijas bāzes slodzi,  bet maksimumslodzes nodrošināšanai tiek izmantotas dabasgāzes katlumājas. Iespēja siltumenerģijas ražošanā izmantot divus kurināmos ievērojami palielina centralizētās siltumapgādes drošību.

Par faktiski piemēroto siltumenerģijas cenu uzņēmums katru mēnesi informē savā interneta mājas lapā www.fortum.lv.


Papildu informācija:

Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
E-pasts: guntra.matisa@fortum.com

Par ”Fortum”

Fortum vīzija ir kļūt par tīrās enerģijas līderi. Mēs nodrošinām mūsu klientus ar elektroenerģiju, siltumenerģiju un dzesēšanu, kā arī piedāvājam citus enerģētikas risinājumus, kas uzlabo dzīvi gan mūsu, gan nākamajām paaudzēm. 64% no mūsu elektroenerģijas jau tagad tiek saražota, neradot CO2 izmešus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā, Polijā un Indijā. 2015. gadā pie mums strādāja 8000 enerģētikas nozares profesionāļi un uzņēmuma pārdošanas apjoms sasniedza 3,5 miljardus eiro. Fortum akcijas ir iekļautas Nasdaq Helsinki biržā. www.fortum.lv
Latvijā Fortum ir centralizētās siltumapgādes sistēmas operators Jelgavas pilsētā, kā arī nodarbojas ar elektroenerģijas ražošanu koģenerācijas režīmā un pārdošanu brīvā tirgū.

Atpakaļ