"Fortum" piedalās izstādē "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016"

Šodien un rīt, 29. un 30. aprīlī, "Fortum" piedalās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), Jelgavas pilsētas un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas rīkotajā ikgadējā izstādē - gadatirgū „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2016”, kas norisinās Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24, Jelgavā.

Izstādes laikā "Fortum" klientu apkalpošanas centra un citi uzņēmuma pakalpojumu pilnveidošanā un uzlabošanā iesaistītie darbinieki atbildēs uz klientu un interesentu uzdotajiem jautājumiem, kā arī stāstīs par to, kādēļ centralizētā siltumapgāde ir ērtāks, ekonomiski izdevīgāks un videi draudzīgāks risinājums pilsētās. Izstādes laikā klientiem būs iespēja pieteikties siltumenerģijas rēķina saņemšanai e-pastā. „Lai uzlabotu informācijas apmaiņu ar klientiem, padarītu to ātrāku un klientiem ērtāku, rēķinus par siltumenerģiju, klientu elektronisko avīzi ar aktualitātēm un jaunumiem, kā arī citu klientiem svarīgu informāciju saistībā ar mūsu sniegto pakalpojumu nosūtām uz klientu norādītajām e-pasta adresēm. Tomēr vēl ir daļa klientu, kuriem rēķinus sūtām pa pastu. Pieteikties rēķina saņemšanai e-pastā var pavisam vienkārši - gan mūsu klientu daļā, gan nosūtot e-pastu, gan arī izstādes apmeklējuma laikā „Fortum” stendā,” stāsta SIA „Fortum Jelgava” Klientu apkalpošanas centra darbinieki.


Papildu informācija:
Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com


Par ”Fortum”

Fortum vīzija ir kļūt par tīrās enerģijas līderi. Mēs nodrošinām mūsu klientus ar elektroenerģiju, siltumenerģiju un dzesēšanu, kā arī piedāvājam citus enerģētikas risinājumus, kas uzlabo dzīvi gan mūsu, gan nākamajām paaudzēm. 64% no mūsu elektroenerģijas jau tagad tiek saražota, neradot CO2 izmešus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā, Polijā un Indijā. 2015. gadā pie mums strādāja 8000 enerģētikas nozares profesionāļi un uzņēmuma pārdošanas apjoms sasniedza 3,5 miljardus eiro. Fortum akcijas ir iekļautas Nasdaq Helsinki biržā. www.fortum.lv


Atpakaļ