"Fortum" piedalās izstādē "Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015"

​Šodien un rīt, 17. un 18. aprīlī, "Fortum" piedalās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācijas rīkotajā ikgadējā izstādē - gadatirgū „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2015”, kas norisinās Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24, Jelgavā.

 

Izstādes laikā "Fortum" pārstāvji stāstīs par to, kādēļ centralizētā siltumapgāde ir ērtāks, ekonomiski izdevīgāks un videi draudzīgāks risinājums pilsētās, par to, kā tiek ražota siltumenerģija, kā strādā "Fortum" biomasas koģenerācijas stacija, kas ir pirmā lielas jaudas biomasas koģenerācijas stacija Latvijā, kā arī atbildēsim uz klientu un interesentu uzdotajiem jautājumiem.

Gaidīsim Jūs mūsu stendā!

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

Fortum

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.75 miljardus eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.35 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 

Atpakaļ