„Fortum” iesaistās Pasaules Dabas fonda rīkotajā akcijā «Zemes stunda»

​Sestdien, 2015. gada 28. Martā, laikā no 20:30 līdz 21:30 enerģētikas koncerna „Fortum” uzņēmumi Somijā, Zviedrijā, Polijā un Baltijas valstīs iesaistīsies Pasaules Dabas fonda rīkotajā akcijā «Zemes stunda», uz vienu stundu izslēdzot vai samazinot apgaismojumu savos objektos, tādejādi pievēršot uzmanību enerģijas un resursu taupīšanai un apkārtējās vides saglabāšanai.

 

Jelgavā uz vienu stundu tiks samazināts apgaismojums „Fortum” biomasas koģenerācijas stacijas teritorijā Rūpniecības ielā 73A, kā arī izslēgts dekoratīvais apgaismojums pie „Fortum” biroja Pasta ielā 47.

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

Fortum

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.75 miljardus eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.35 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 

Atpakaļ