banner_video_2_1780x840.jpg

10 powodów dlaczego Fortum

 

1

Firma tworząca rozwiązania dla przyszłości energetyki

W Fortum pracujemy z najnowszymi rozwiązaniami, produktami i usługami technologicznymi w dziedzinie energetyki. Jesteśmy firmą, dla której wszyscy pracownicy na każdym szczeblu organizacji wnoszą cenny wkład w budowaniu odpowiedzialności społecznej, ekonomicznej oraz za ochronę środowiska.

2​

Zrównoważony rozwój – dzisiaj i jutro

Naszą działalność biznesową rozwijamy w długiej perspektywie. Fortum stwarza możliwości planowania kariery zawodowej w przyszłościowej branży, jaka jest energetyka. Prowadzimy naszą działalność w całym łańcuchu wytwarzania energii – od jej wyprodukowania do obsługi klienta. To co robimy dzisiaj, jest ważne dla przyszłych pokoleń – jesteśmy z tego dumni!

3​

Wyzwania

Są one istotną częścią naszej kultury.  Filozofia zarządzania w Fortum opiera się na zaufaniu. Jako nasz pracownik poznasz coachingowy styl współpracy. Będziesz również zachęcany do znajdywania i proponowania nowych rozwiązań oraz stawiania wyzwań dotychczasowym sposobom pracy. 

4​

Zaufanie – część naszego DNA

Zależy nam na naszych kolegach i współpracownikach. Motywujemy się nawzajem i doceniamy nowe pomysły oraz sposoby pracy. Duch współpracy jest bardzo ważny w Fortum, dlatego doceniamy ludzi, którym praca zespołowa dostarcza inspiracji, radości oraz umożliwia osiąganie wspólnych celów. Nasze środowisko pracy cechuje bezpieczeństwo, współpraca i wzajemny szacunek. 

5

Rozwój kariery – pionowo i poziomo

Jako znaczący gracz na rynku energetycznym oferujemy rozwój kariery zawodowej w wielu obszarach. Może chcesz pracować w obsłudze klienta, a w przyszłości znaleźć nowe wyzwania w dystrybucji lub inwestycjach? Interesuje Cię rozwój kompetencji przywódczych, czy wolisz doskonalić wiedzę ekspercką? Wspieramy rozwój zawodowy – a jego sposób i kierunek to Twoja inicjatywa!

6​

Wybierz się z nami w świat!

W Fortum wiele stanowisk i ról ma charakter międzynarodowy. Codziennie współpracujemy z kolegami, klientami i dostawcami w rożnych krajach. Mamy silną pozycję rynkową w krajach Nordyckich, ale również aktywnie rozwijamy rynek energetyczny w Rosji i Indiach. Pracujemy w międzynarodowych zespołach. Różnorodność wspiera naszą pracę. 

7​

Zaangażowanie społeczne

Aktywnie przyczyniamy się do pozytywnych zmian w społeczeństwie, zarówno  poprzez mniejsze inicjatywy jak i te o szerszym zasięgu.  Dbamy o bezpieczeństwo w naszych elektrociepłowniach i środowisku pracy – działamy jako dobry sąsiad, budując pozytywne relacje i współpracując z lokalnymi społecznościami. Oczekujemy również odpowiedzialnego podejścia od naszych partnerów biznesowych. Jako pracownik Fortum poczujesz dumę pracując nad projektami, które czynią świat lepszym!

8​

Fortum +

Dokładamy wszelkich starań aby znajdować rozwiązania oraz inicjatywy wspierające i ułatwiające codzienne życie naszych pracowników.

9​

Dbamy o dobre samopoczucie w pracy

Jesteśmy przekonani, że zdrowe i bezpieczne środowisko pracy oraz zadowoleni pracownicy przyczyniają się do tworzenia kreatywnego i efektywnego środowiska pracy. W Fortum przywiązujemy bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa w miejscu pracy i proponujemy inicjatywy z zakresu promocji zdrowia i dobrego samopoczucia. Zdrowy styl życia, dobre samopoczucie w pracy oraz równowaga pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym dają nam energię i siłę do działania!

10
 

Świętujemy sukcesy

Dobre wyniki biznesowe będą zawsze naszym celem. Droga do nich nie zawsze jest prosta, ale zawsze staramy się wspólnie wypracowywać najlepsze rozwiązania, czerpiąc z wiedzy i doświadczeń każdego z naszych pracowników. Świętujemy sukcesy małe i duże – to część naszej kultury. Doceniamy się nawzajem i motywujemy do dalszych wyzwań dzięki pozytywnym informacjom zwrotnym.

 
 

02/03/2016