Aleksander Czech

Specjalista ds. Marketingu, lokalizacja: Wrocław.
 
Jak trafiłeś do Fortum?
Zanim trafiłem do Fortum pracowałem przez 4 lata w firmie tworzącej nowoczesne oprogramowanie dla firm transportowych i logistycznych z całej Europy. Zajmowałem m.in. się e-mail marketingiem, prowadziłem kampanie marketingowo i sprzedażowe, byłem członkiem zespołów projektujących serwisy internetowe. Mam również doświadczenie, jako copywriter i redaktor.

Czym się zajmujesz się w Fortum? Na  czym polega Twoja praca?
Jako członek zespołu zajmującego się sprzedażą i marketingiem  komunikuje ważne informacje naszym klientom oraz pracownikom, prowadzę lub uczestniczę w dużych projektach marketingowych i sprzedażowych, mam również wpływ na kształt naszej oferty.
Dlaczego  wybrałeś Fortum?
Firma stwarza możliwości uczestnictwa w międzynarodowych projektach i stawia na rozwój pracowników. To także otwarci i zaangażowani ludzie o bardzo różnych kompetencjach. Nie każdy marketingowiec może powiedzieć, że w ramach jednego zespołu współpracuje z dwójką inżynierów specjalistów, którzy pomagają zrozumieć zasady funkcjonowania branży oraz potrzeby naszych klientów.
Cenie sobie również samodzielność, jaką oferuje praca tutaj oraz duże możliwości w zakresie inicjowania nowych działań oraz projektów. Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz się uczyć w Fortum znajdziesz ludzi, którzy nadają na tej samej fali.

08/03/2016