Dziękujemy za udział w zakończonym badaniu One Fortum

​Badanie One Fortum jest  podstawowym narzędziem oceny naszej pracy, a także ważnym drogowskazem dotyczącym dalszego rozwoju Fortum. Teraz, kiedy znamy już wyniki 5 edycji badań dziękujemy za wszystkie opnie, poświęcony czas oraz wyjątkowe zaangażowanie.

O starcie oraz przebiegu badań informowaliśmy Państwa wcześniej, teraz przyszedł czas  aby podsumować niektóre z wyników. W badaniu brało udział ponad 3 tysięcy naszych klientów , zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Badanie trwało ponad miesiąc i miało charakter ankiety telefonicznej.

Niezwykle miło poinformować nam, że świetle otrzymanych wyników nieustannie cieszymy się Państwa zaufaniem i dostrzegają Państwo pracę, jaką wkładamy w rozwój naszych usług oraz jakości obsługi. Aż o 4 punkty procentowe wzrósł główny wskaźnik indeksu satysfakcji.

Istotny postęp zauważyli Państwo również w obszarze niezawodności dostaw, czy doradztwa energetycznego. Szczególnie satysfakcję sprawia fakt, że coraz więcej z Państwa jest skłonnych polecać nasze usługi i deklaruje przywiązanie do naszej firmy.

Z badań dowiedzieliśmy się również, że 45% z Państwa w ciągu ostatnich 12 miesięcy odwiedziło nasz serwis www. Jest to dla nas jasny sygnał, że coraz chętniej korzystają Państwo z narzędzi elektronicznych i oczekują od nas dalszego rozwoju komunikacji internetowej.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za wszystkie odpowiedzi, również te krytyczne. Są one dla nas szczególną motywacją do dalszej pracy. Nie ukrywamy, że liczmy również na Państwa za rok, kiedy będzie miała miejsce już 6 edycja Badania One Fortum.

Back