Fortum partnerem kongresu mieszkaniowego-Dni Dewelopera 2014 we Wrocławiu

​W dniach 7-8 października 2014 r. odbył się we Wrocławiu Kongres Mieszkaniowy – Dni Dewelopera 2014. W ciągu dwóch dni eksperci, analitycy, przedstawiciele rządu, samorządów, bankierzy, finansiści, dziennikarze oraz inwestorzy branży deweloperskiej dyskutowali o aktualnej sytuacji rynku nowego budownictwa.

W czasie wydarzenia nasza marka zaprezentowała się uczestnikom, a nasi eksperci przedstawiali zalety nowoczesnych rozwiązań ciepłowniczych. Fortum jest jedną z nielicznych firm energetycznych angażujących się w międzysektorową współpracę zmierzającą do wymiany doświadczeń i podnoszenia standardów współpracy. Jesteśmy nowoczesnym partnerem energetycznym nie tylko właścicieli i zarządców budynków oraz spółdzielni mieszkaniowych, ale także dla firm deweloperskich. Staramy się, aby nowe budownictwo mieszkaniowe widziało w nas dostawcę pierwszego wyboru w zakresie rozwiązań energetycznych i wyposażenia inwestycji w urządzenia cieplne.

Kongres Mieszkaniowy – Dni Dewelopera jest jedynym wydarzeniem w Polsce poświęconym rynkowi nieruchomości na tak szeroką skalę. Dzięki debatom, w których wzięły udział czołowe postaci rynku mieszkaniowego, finansowego, wybitni znawcy działalności budowlanej, ekonomiści i analitycy, kreowane jest świeże spojrzenie na nowe inwestycje.

 

Back