Startuje 2 etap badania One Fortum 2016
Za nami wiosenna edycja badania One Fortum. Jeszcze raz pragniemy podziękować Państwu za wszystkie uwagi. W tym roku po raz pierwszy badanie składa się z 2 etapów. Przeprowadzenie kolejnego badania w okresie jesiennym pozwoli jeszcze precyzyjniej poznać Państwa opinie oraz oczekiwania względem naszej firmy oraz oferty

Na przełomie Października i Listopada  zaprosimy Państwa po raz kolejny do uczestnictwa w badaniu, z którego dowiemy się  jak oceniają Państwo nasze kompetencje, wiarygodność oraz odpowiedzialność. 

Dlaczego zmieniamy formułę badania?

Pomysł zorganizowania nie jednego, ale dwóch etapów badania wynika z rytmu pracy firmy ciepłowniczej. W okresach, takich jak przygotowanie do rozpoczęcia sezonu grzewczego, czy w trakcie trwania sezonu współpracują Państwo z nami w różnych obszarach i zgłaszają się do nas z różnymi sprawami oraz intensywnością. Znając Państwa opinie z różnych okresów możemy stworzyć nie tylko bardziej realny obraz opinii i oczekiwań, ale także cały czas podnosić jakość naszej pracy.

Klienci mają decydujący głos!

One Fortum to nie tylko ważne źródło informacji. To także konkretne kroki i działania podejmowane w oparciu o Państwa opinie. W odpowiedzi na wyniki cały czas wprowadzamy szereg zmian, oraz modyfikujemy naszą ofertę. 

Podobnie jak w badaniu przeprowadzonym na wiosnę do udziału zostanie wytypowanych losowo 300 osób, reprezentujących różne grupy klientów. Zarówno typowaniem klientów, jak i przeprowadzeniem badania zajmuje się niezależna firma badawcza. 

Jeśli reprezentująca nas firma skontaktuje się właśnie z Państwem prosimy o otwartą rozmowę, która pozwoli nam ocenić w jakim miejscu dzisiaj znajduje się nasza firma dziś i co możemy zrobić, aby móc realizować Państwa potrzeby w przyszłości. 

Z wynikami wiosennej edycji badania mogą się Państwo zapoznać TUTAJ »​
​​​

Back