Weź udział w badaniu One Fortum

Chcemy poznać Twoje zdanie!

W marcu ruszyła kolejna edycja badania satysfakcji Klientów Fortum Power and Heat Polska. Klienci z 5 krajów, w tym z Polski będą mogli podzielić się swoimi opiniami oraz oczekiwaniami względem  współpracy z Fortum w 2014 roku. Ty również możesz wziąć udział w naszym badaniu!

One Fortum to nie tylko ważne źródło informacji. To także konkretne kroki i działania podejmowane w oparciu o zgromadzone wyniki. Zeszłoroczne badanie pokazało jak dużą rolę nasi Klienci przywiązują do wiedzy oraz doradztwa z zakresu nowoczesnych rozwiązań energetycznych. 

Niektóre z zainicjowanych przez nas działań obejmowały:

  • Badania termowizyjne – odpowiadając na potrzeby naszych Klientów-w 2014 roku przeprowadziliśmy ponad 200 analiz budynków z wykorzystaniem kamery termowizyjnej.

Serię artykułów, spotkań  oraz materiałów informacyjnych podejmujących temat procesu dostaw ciepła oraz wody użytkowej.

  • Automatyczne sterowanie dostawą ciepła do budynku – zastosowane rozwiązanie pozwala Klientom Fortum cieszyć się komfortem cieplnym  bez względu na temperaturę panująca na dworze, czy porę roku.
     
  • Funkcję automatycznego uzupełniania zładu -  zainspirowani wynikami badań One Fortum uruchomiliśmy szeroki program modernizacji węzłów poprzez doposażenie ich w układy automatycznie uzupełniające poziom wody w instalacji grzewczej. Do tej pory modernizacją zostało objętych ponad 500 węzłów. W 2015 liczba ta przekroczy już 1400 węzłów!

Chcesz mieć wpływ na działania i obszary, którymi zajmiemy się w najbliższym czasie? Nic prostszego, wystarczy że poświęcisz kilka minut i odpowiesz na pytania, które w trakcie rozmowy telefonicznej zada Ci niebawem pracownik Fortum przeprowadzający badanie.

Pamiętaj, Twoje zdanie ma dla nas kluczowe znaczenie!

 

Back