Zakończył się pierwszy etap badania One Fortum.

Za nami wiosenna edycja badania One Fortum. Prawie 2,5 tys. Klientów, których zaprosiliśmy do uczestnictwa w ankiecie, w tym ponad 300 klientów z Polski oceniało współpracę z Fortum oraz dzieliło się spostrzeżeniami na temat kierunków, w których powinniśmy podążać. To dobry moment, aby podziękować Państwu za aktywne uczestnictwo i zaprezentować najważniejsze wnioski z badania.

Niezwykle miło poinformować nam, że kolejny rok z rzędu za pośrednictwem udzielonych odpowiedzi dali Państwo wyraz swojemu zaufaniu do nas. Główny wskaźnik satysfakcji klientów biznesowych spadł nieznacznie, jednak nadal utrzymuje się na bardzo wysokim poziome i jest wyższy od średniego wyniku ze wszystkich krajów, w których działa Fortum.

 
 
 


Niezmiennie wysoko nasi Klienci biznesowi oceniają poziom obsługi oraz niezawodność dostaw. Obszarami które wymagają dalszego rozwoju są doradztwo energetyczne oraz komunikacja internetowa.

Coraz wyżej oceniani przez Klientów indywidualnych.

Istotny wzrost  głównego wskaźnika satysfakcji odnotowaliśmy wśród Klientów indywidualnych, którzy stanowią ponad 50% wszystkich Klientów Fortum. Największą poprawę ta grupa Klientów zauważyła w obszarze doradztwa energetycznego. Biorąc pod uwaga kampanie informacyjne, które realizowaliśmy w 2015 zdecydowanie lepsze wyniki nie były dla nas niespodzianką.

Z badania dowiedzieliśmy się również, że prawie 60% z Państwa odwiedziło naszą stronę internetową i ponad 25% korzysta z dostępnych narzędzi internetowych. Jest to dla nas jednoznaczny sygnał, że coraz większą wagę przywiązują Państwo do możliwości komunikowania się z nami on-line.  

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie odpowiedzi, również te krytyczne. Są one dla nas szczególną motywacją do dalszej pracy. Nie ukrywamy, że liczmy również na Państwa już tej jesieni, kiedy po raz pierwszy przeprowadzimy 2 etap badania w ciągu jednego roku.​​

​​​​​​

Back