Elektriautode kodune laadimispunkt

Miks hankida kodune laadimispunkt elektriautole?

  • Laed kiiremini: kuna kodune laadimispunkt paigaldatakse eraldi kaitsmele, võid vähendada elektriauto laadimisaega üle 60%. Säästad aega ja raha!
  • Laed turvalisemalt: tänu kodusele laadimispunktile võid oma autot turvaliselt laadida ja samal ajal kasutada kodus muid elektriseadmeid tavapärasel viisil.
  • Laed lihtsamalt: Fortumi kodune laadimispunkt on saadaolevatest kõige hõlpsamini kasutatav elektriautodele mõeldud laadimispunkt. See võimaldab hõlpsat laadimist sulle sobival ajal – nii öösel kui päeval.
 kodune laadimispunkt

Turvaline ja hõlpsalt kasutatav

 

Oma koduse laadimispunktiga on elektriauto "tankimine" sama lihtne ja turvaline kui mobiiltelefoni laadimine. Paigaldus teostatakse vastavalt kohalikele standarditele ja määrustele. Kodune laadimispunkt paigaldatakse alati eraldi kaitsmele. Nii on elektriauto laadimine turvaline ja toimub võimalikult kiiresti. Meie laadimispunktide puhul on arvestatud kasutuskeskkonna temperatuurimuutustega. 

 

Sobib kõigile elektriautodele

 

Fortumi kodune laadimispunkt sobib kõigile laetavatele elektriautodele – olgu need siis täiselektriautod või laetavad hübriidautod nn plug-in hübriidautod. Täiselektriauto ainsaks jõuallikaks on elektrimootor, mille puhul elektrienergia on salvestatud akudesse. See on ka ainuke autotüüp maailmas, mis on täiesti heitgaasivaba.

 

Koju paigaldatav laadimispunkt 

 

Koduse laadimispunkti võib paigaldada autogaraaži või katusealuse seinale või omaette laadimispostina parkimiskohale. Õue paigaldatava laadimisposti saab varustada RFID-identifitseerimissüsteemiga, mis võimaldab laadimisposti kasutada ainult lubatud isikutel. Süsteem takistab lubamatut kasutamist ja selle abil võib vajadusel jälgida energiakulu võimaliku arveldamise jaoks. Fortumi koduse laadimispunkti saab hankida mugavalt "võtmed kätte" paketina, mis sisaldab seadet, paigaldust ja kasutuselevõttu.

 

Seinale paigaldatav kodune laadimispunkt sisaldab:

  • seinale paigaldatavat laadimiskarpi;
  • kompaktset Yazaki-pistikut;
  • paigaldust seinale;
  • kaabli pindpaigaldust (10 m);
  • ühendust eraldi kaitsmesse.

Paketi hind on 1 595 € (sisaldab käibemaksu). Lisatööd arvestatakse eraldi 34 €/ h.