Susirūpinimo reiškimas

Savo susirūpinimą dėl „Fortum“ Elgesio kodekso pažeidimo galima išreikšti „Fortum“ bendrovės vidinio audito skyriaus vadovui toliau nurodytais kanalais.*

„Fortum“ visa susirūpinimą kelianti informacija yra peržiūrima laikantis nustatyto proceso. Išreikštas susirūpinimas dėl verslo etikos neturės jokių neigiamų su darbu susijusių pasekmių. Susirūpinimą keliančios informacijos tyrimo metu užtikriname konfidencialumą. Mes nesiimsime jokių drausminančių veiksmų prieš asmenį, kaltinamą netinkamu elgesiu arba pareigų nevykdymu, kol nesibaigė tyrimo procesas. Prieš asmenis, pažeidusius Elgesio kodeksą, bus imtasi atitinkamų drausminamųjų veiksmų.

Susirūpinimas, pavyzdžiui, gali būti susijęs su apskaita ir finansiniais įrašais bei praktikomis, apgaule ir finansinių taisyklių nesilaikymu, saugos problemomis, interesų konfliktais ir neteisėtais veiksmais, įskaitant kyšius.

Siekiant užtikrinti tyrimo tikslumą, efektyvumą ir sąžiningumą, „Fortum“ skatina darbuotojus teikti ataskaitas nurodant savo vardą. Tačiau ataskaitas taip pat galima pateikti anonimiškai.

Ataskaitą galima pateikti per bet kurį iš šių kanalų:

  • siunčiant el. laišką bendrovės vidinio audito skyriui: internal [dot] audit [at] fortum [dot] com (internal[dot]audit[at]fortum[dot]com);
  • užpildant formą toliau ir puslapio apačioje paspaudžiant mygtuką „Siųsti“.

Dėl Švedijoje galiojančių įstatymų Švedijoje dirbantys darbuotojai turi naudoti šiuos kanalus:

  • rašykite adresu: FORTUM CORPORATION, Head of Corporate Internal Audit, PO Box 100, FI-00048 FORTUM, Finland
  • skambinkite telefono linija +46 8 6717633 (bendrovės vidaus audito skyriaus vadovas) darbo valandomis.

Nurodykite, kas jums kelia nerimą, ir pakankamai išsamiai viską paaiškinkite, taip palengvinsite problemos tyrimą.

Jei norite gauti atsakymą į savo pranešimą, nurodykite savo vardą ir pateikite ryšių informaciją.

„Fortum“ draudžia šiuos kanalus naudoti ne pagal paskirtį.

* Šiuo metu dėl šalyje galiojančių konkrečių įstatymų nurodytos šalys negali naudotis šia galimybe, todėl iš šių šalių per nurodytus kanalus negalima teikti ataskaitų: Belgija, Estija, Prancūzija ir Latvija. Jungtinėje Karalystėje minėtais kanalais gali naudotis tik „Fortum“ darbuotojai.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.