Veiklos sritys

 

​Vandens energija

„Fortum“ yra didžiausia ir daugiausia patirties sukaupusi hidroenergijos gamintoja Šiaurės valstybių regione. Vandens energijos teikiama nauda yra didžiulė – tai švarios, atsinaujinančios ir patikimos energijos forma. Šioje srityje dirba užtvankų inžinieriai, energijos gamybos specialistai ir inžinieriai, projektų vadovai, technikai.

Susipažinkite su Sezar, kuris „Fortum“ dirba vandens energijos srityje užtvankų inžinieriumi.

Saulės, vėjo ir bangų energija

Saulės energijos gamyba yra stipri „Fortum“ vizija, siekiant tvarios energetikos sistemos ateityje. Energetikos sistema, paremta saulės energija yra veiksminga ir plačiai pritaikoma. Saulės energija gali būti kaupiama skirtingais būdais: tiesiogiai išgaunama kaip elektros arba šilumos energija, arba netiesiogiai išgaunama kaip hidroenergija, bangų energija, vėjo energija, bioenergija ar geoterminė energija.

Branduolinė energija

Branduolinės energijos gamyba pasižymi minimalia CO2 emisija, tad ši energijos forma atlieka vieną iš svarbiausių vaidmenų siekiant sumažinti klimato kaitą. Ar žinojote, jog šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijos kiekis, išskiriamas gaminant branduolinę energija, yra mažesnis nei gaminant vėjo, vandens ar saulės energiją? Branduolinės energijos gamyba reikalauja didelio profesionalumo, stiprių techninių žinių, griežtų saugos reikalavimų laikymosi ir nuolatinės kontrolės.

Susipažinkite su Antti, kuris „Fortum“ dirba branduolinės energijos srityje procesų specialistu.

  

Skirstymas

​„Fortum“ įmonė 2015 m. birželio 1 d. pardavė savo elektros energijos tinklų verslą Švedijoje.

 

Verslo vystymas

​„Fortum“ nuolat siekia sukurti naujus sprendimus, kurie palengvintų ir pagerintų žmonių gyvenimą šiandien ir ateityje. Siekiame verslo plėtros ir investuojame į protingus ateities klimato ir energijos sprendimus. Šioje srityje dirba verslo vystymo specialistai.

Susipažinkite su Sofia, kuri dirba „Fortum“ saulės energijos srityje.

Elektros pardavimai ir rinkodara

„Fortum“ yra viena iš pirmaujančių elektros pardavimo bendrovių Šiaurės šalių elektros rinkoje. Elektros energija, pagaminta be CO2 emisijos, yra parduodama 1,2 milijono privačių ir verslo klientų. Mūsų tikslas yra būti pirmo pasirinkimo elektros tiekėju savo klientams Šiaurės rinkoje.

Susipažinkite su Mattias, kuris dirba „Fortum“ siūlydamas mūsų paslaugas galutiniams vartotojams.

 

Energetinė prekyba

​Tai sritis susijusi su trumpalaikiu ir ilgalaikiu „Fortum“ elektros gamybos planavimu. Šioje srityje dirba gamybos optimizavimo specialistai, prekybos ir rizikos valdymo specialistai.

Susipažinkite su Harri ir Wince, kurie dirba „Fortum“ energetinės prekybos srityje.

 

Kombinuotos šilumos ir elektros energijos gamyba

​„Fortum“ yra viena iš įmonių, pradėjusių kombinuotos šilumos ir elektros gamybos praktiką (Combined Heat and Power Production (CHP)). CHP sudaro apie 10 proc. viso pasaulio tiekiamos elektros energijos ir turi didelį augimo potencialą. Tai labai veiksmingas būdas gaminti šilumos ir elektros energiją centralizuotai, nes ji yra išgaunama iš to paties kuro. Šioje srityje dirba jėgainės specialistai, inžinieriai, operatoriai, technikai.

Susipažinkite su Lasse ir Martins, kurie dirba „Fortum“ šilumos gamybos srityje.

..ir dar daugiau!

Kaip ir kitos didelės tarptautinės kompanijos „Fortum“ nuolat kviečia prie komandos prisijungti ir kitų įvairių sričių talentingus specialistus personalo, komunikacijos, IT, klientų aptarnavimo, pirkimų, finansų ir kitose srityse. Kviečiame sekti mūsų darbo skelbimus ir prisijungti prie mūsų komandos!

 

2015.10.30