„Fortum treneris” sadarbībā ar basketbola klubu “Jelgava” rīko bezmaksas treniņus bērniem

No šodienas, 11. jūlija, sākas  bezmaksas basketbola un fiziskās sagatavotības treniņi bērniem vecumā no astoņiem līdz divpadsmit gadiem, kurus projekta “Fortum treneris” ietvaros organizē basketbola klubs “Jelgava” sadarbībā ar basketbola treneri Gati Justoviču un JPPI "Sporta servisa centrs" 

 

Treniņi  notiek Jelgavas sporta hallē Mātera ielā 44 A no 11. jūlija līdz 3. augustam otrdienās, trešdienās un ceturtdienās. Treniņa sākums pirmajai grupai - plkst. 10:00,  otrajai grupai – plkst. 11:15. Treniņos būs iespēja pilnveidot savas basketbola iemaņas,  kā arī uzlabot vispārējo fizisko sagatavotību. Pieteikšanās treniņiem vai nu klātienē, vai arī rakstot uz info@bkjelgava.lv.

 

„Fortum Treneris” ir Somijas enerģētikas uzņēmuma „Fortum” sadarbības projekts ar sporta organizācijām un komandām, kura mērķis ir popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū un sniegt jauniešiem iespēju izmēģināt savas spējas sportā profesionālu sportistu pavadībā. Projekts „Fortum Treneris” aizsākās Somijā un kopš 2014. gada darbojas arī Latvijā. Latvijā  „Fortum” sadarbojas ar volejbola klubu „Biolars/Jelgava” un 2017. gada vasarā arī ar basketbola klubu “Jelgava”.  

 

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

 

 

Atpakaļ