Panākums 2013. gada Ilgtspējas indeksa novērtējumā

"Fortum Jelgava" jau trešo gadu pēc kārtas iekļuva Sudraba kategorijā.

​Piektdien, 24. maijā, Rīgā norisinājās 2013. gada „Ilgtspējas indekss” noslēguma pasākums, kura laikā tika paziņoti indeksa rezultāti. "Fortum Jelgava" jau trešo gadu pēc kārtas iekļuva Sudraba kategorijā.

Saskaņā ar „Ilgtspējas indekss” grupu iedalījumu, Sudraba līmeņa uzņēmumi mērķtiecīgi darbojas, lai īstenotu efektīvu ietekmes auditoriju iesaisti un ieviestu procesus, ar kuriem identificēt un vadīt riskus un iespējas. Šiem uzņēmumiem ir arī apkopoti dati, kuri uzrāda snieguma uzlabojumus galvenajās jomās pēdējā gada vai divu gadu laikā.

Ginta Cimdiņa, SIA „Fortum Jelgava” valdes priekšsēdētāja stāsta, ka ilgtspēja ir neatņemama „Fortum” stratēģijas daļa. „Mēs esam pārliecināti, ka bizness un atbildība ir cieši saistīti un tieši ilgtspējīgi risinājumi paaugstina jebkura uzņēmuma konkurētspēju tirgū un uzlabo klientiem sniegtā pakalpojuma kvalitāti, kas ir  pamatu pamats visam, ko mēs kā uzņēmējs darām,” piebilst G. Cimdiņa.

Uzņēmums „Fortum” Latvijā rīkotajā „Ilgtspējas indeksā” piedalās jau ceturto gadu. 2010. gadā uzņēmums ieguva bronzas kategoriju, bet 2011., 2012. un 2013. gadā – sudraba kategoriju.

„Fortum” korporācija regulāri piedalās tādās pasaules mēroga ilgtspējas vērtēšanas iniciatīvās, kā Dow Jones Sustainability World Index un Carbon Disclosure Project,  kurās iegūst augstu novērtējumu.

Atpakaļ