„Fortum” aicina uz atvērto durvju dienu biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā

​30. maijā, laikā no pulksten 11:00 līdz plkst. 15:00 „Fortum” aicina Jelgavas pilsētas iedzīvotājus un viesus uz atvērto durvju dienu biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā, Rūpniecības ielā 73A.

 

Atvērto durvju dienas laikā apmeklētāji uzņēmuma gidu pavadībā varēs doties īsā ekskursijā pa biomasas koģenerācijas staciju un uzzināt, kā no šķeldas tiek ražota siltumenerģija, varēs satikt biomasas koģenerācijas stacijas darbiniekus, klientu apkalpošanas un citus speciālistus, un uzdot viņiem savus jautājumus, doties virtuālā braucienā pa „Fortum” koģenerācijas stacijām ar velo-trenažieri, kā arī varēs piedalīties dažādās viktorīnās, bet plkst. 14:00 baudīt Jelgavas grupas „Tirkiz Band” koncertu. Mazie apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās bērniem, veidojot mūzikas instrumentus, maskas, piespraudes, šķeldas mandalas u.c. krāsainas lietas.

 

Atvērto durvju dienas vismaz reizi gadā tiek rīkotas visās “Fortum” koģenerācijas stacijās, lai ikvienam būtu iespēja iepazīties ar ražošanas procesu un saņemt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem saistībā ar enerģijas ražošanu.

 

Vairāk par Atvērto durvju dienas programmu, kā arī par ieteikumiem apmeklētājiem, kuri vēlēsies doties ekskursijās, var lasīt uzņēmuma mājas lapā www.fortum.lv .

 

Papildu informācija:

Guntra Matisa

Komunikācijas vadītāja

SIA “Fortum Jelgava”

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

Par Fortum

 

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.75 miljardus eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.35 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

 

 
 
 

Atpakaļ