„Fortum“ informēs RTU studentus par karjeras veidošanas iespējām starptautiskā enerģētikas uzņēmumā

​Ceturtdien, 30. aprīlī, Starptautiskajā izstāžu centrā BT1, Ķīpsalas ielā 8, norisināsies Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) organizētā izstāde – „RTU Karjeras diena 2015“, kurā piedalīsies viens no vadošajiem enerģētikas uzņēmumiem pasaulē „Fortum“. Izstādes laikā „Fortum“ informēs par karjeras veidošanas iespējām uzņēmumā un pieprasītākajiem speciālistiem inženierzinātņu jomā.

 

„Fortum“ stendā inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentiem, kā arī citiem interesentiem būs iespēja uzzināt, kādas ir prakses un karjeras iespējas starptautiskā enerģētikas uzņēmumā, ko uzņēmums piedāvā saviem darbiniekiem, kādas kompetences un prasmes vērtē darbiniekos, kā arī par to, kā darbojas Latvijā pirmā lielas jaudas biomasas koģenerācijas stacija un atbildēs uz citiem studentu jautājumiem. 

„Mums, kā jaunu tehnoloģiju enerģētikas nozares uzņēmumam, RTU studenti ir viena no svarīgākajām auditorijām jauno darbinieku atlasē. Tādēļ arī šogad piedalāmies RTU rīkotajās karjeras dienās, kurās labprāt pastāstīsim par uzņēmumu, par karjeras un prakses iespējām jaunajā biomasas koģenerācijas stacijā un citās centralizētās siltumapgādes  struktūrvienībās Jelgavā“, stāsta SIA „Fortum Jelgava“ personāla vadītāja Ilona Goluboviča.

„Fortum“ uzņēmumā Jelgavā“ strādā 81 darbinieks, no kuriem 14 darbinieki ir  absolvējuši Rīgas Tehnisko Universitāti, bet astoņi RTU studenti ir izgājuši praksi. Uzsākot darbu jaunajai koģenerācijas stacijai, uzņēmumā ir pieņemti darbā un apmācīti sekojoši speciālisti: tehnoloģisko procesu, mehānikas, elektro un automātikas inženieri, ķīmiķis  un IT speciālisti.

„Fortum“ grupas uzņēmumi strādā 13 valstīs – Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Vācijā, Beļģijā, Apvienotajā Karalistē, Dānijā un Francijā.

 

Par „Fortum”

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2014. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 4.75 miljardus eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.35 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas Nasdaq Helsinku biržā. www.fortum.lv

Papildu informācija:

Guntra Matisa

komunikācijas vadītāja

Tālr. +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

 

 

Atpakaļ