„Fortum” aicina uz atvērto durvju dienu biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā

​31. maijā laikā no pulksten 11:00 līdz plkst. 15:00 „Fortum” aicina ikvienu interesentu uz atvērto durvju dienu biomasas koģenerācijas stacijā Jelgavā, Rūpniecības ielā 73A.

Atvērto durvju dienas laikā apmeklētāji uzņēmuma gidu pavadībā varēs doties īsā ekskursijā pa biomasas koģenerācijas staciju un uzzināt, kā no šķeldas tiek ražota siltumenerģija, varēs satikt biomasas koģenerācijas stacijas darbiniekus, klientu apkalpošanas un citus speciālistus, un uzdot viņiem savus jautājumus, kā arī varēs vērot Latvijā populāru mūziķu - „Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestra”, Nila Īles un perkusionistu grupas „AfroAmbient” priekšnesumus. Mazie apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās bērniem, veidojot mūzikas instrumentus, maskas, piespraudes, šķeldas mandalas u.c. krāsainas lietas. Tāpat ikviens varēs iepazīt Latvijā radītu unikālu ierīci „emogrāfu”, kas sirdspukstus pārvērš mūzikā un ar īpašas datorprogrammas palīdzību – žilbinošā mozaīkas projekcijā.

Atvērto durvju dienas vismaz reizi gadā tiek rīkotas visās “Fortum” koģenerācijas stacijās, lai ikvienam būtu iespēja iepazīties ar ražošanas procesu un saņemt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem saistībā ar enerģijas ražošanu.

Ņemot vērā jelgavnieku lielo interesi par jaunuzcelto koģenerācijas staciju, kas nodrošina ar siltumenerģiju līdz pat 85 % no Jelgavas centralizētās siltumapgādes sistēmas slodzes, „Fortum” nolēma vērt stacijas durvis apmeklētājiem jau šajos Jelgavas pilsētas svētkos, kļūstot par aktīvu svētku dalībnieku.

 

Par Fortum

“Fortum” mērķis ir radīt enerģiju, kas uzlabos mūsu un nākamo paaudžu dzīves kvalitāti. Rūpējoties par mūsu klientu vajadzībām, mēs ražojam, pārvadām un pārdodam siltumenerģiju un elektroenerģiju un sniedzam ar to saistītos ekspertu pakalpojumus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā un Polijā. 2013. gadā “Fortum” pārdošanas apjomi sasniedza 6.1 miljardu eiro un salīdzināmā pamatražošanas peļņa bija 1.6 miljardi eiro. Uzņēmumā strādā aptuveni 8,800 darbinieki. „Fortum” akcijas ir kotētas NASDAQ OMX Helsinku biržā. www.fortum.lv

Papildu informācija:

Guntra Matisa

SIA “Fortum Jelgava”

Komunikācijas vadītāja

Mob.: +371 29338491

E-pasts: Guntra.Matisa@fortum.com

Atpakaļ