„Fortum“ inženieri stāstīs RTU studentiem par karjeras veidošanas iespējām starptautiskā enerģētikas uzņēmumā

Šodien, 3. martā, „Fortum” inženieri un arī citi speciālisti piedalīsies Rīgas Tehniskās Universitātes organizētajā izstādē „RTU Karjeras diena 2016“, lai stāstītu studentiem par pieprasītākajiem inženierzinātņu speciālistiem enerģētikā. 

„Fortum“ stendā inženierzinātņu, dabas un sociālo zinātņu studentiem, kā arī citiem interesentiem būs iespēja uzzināt, kādas ir prakses un karjeras iespējas starptautiskā enerģētikas uzņēmumā, ko uzņēmums piedāvā saviem darbiniekiem, kādas kompetences un prasmes vērtē darbiniekos, kāda ir inženieru ikdiena lielas jaudas biomasas koģenerācijas stacijā, kā arī atbildēs uz citiem studentu jautājumiem. 

Latvijā "Fortum" ir radījis 78 darba vietas augsti kvalificētiem un talantīgiem enerģētikas nozares speciālistiem - enerģētiķiem, inženieriem, elektriķiem, ķīmiķiem, automatizācijas speciālistiem, vides un IT speciālistiem. 15 „Fortum” darbinieki ir absolvējuši Rīgas Tehnisko Universitāti, bet deviņi Rīgas Tehniskās Universitātes studenti uzņēmumā ir izgājuši praksi. "Fortum" uzņēmumā izveidotā struktūra ļauj darbiniekiem strādāt dažādās valstīs, piedaloties aktuālo projektu attīstīšanā un īstenošanā, tādējādi sekmējot darbinieku profesionālo izaugsmi.


Papildu informācija:

Guntra Matisa
Komunikācijas vadītāja
SIA “Fortum Jelgava”
Mob.: +371 29338491
E-pasts: guntra.matisa@fortum.com

Par ”Fortum”

Fortum vīzija ir kļūt par tīrās enerģijas līderi. Mēs nodrošinām mūsu klientus ar elektroenerģiju, siltumenerģiju un dzesēšanu, kā arī piedāvājam citus enerģētikas risinājumus, kas uzlabo dzīvi gan mūsu, gan nākamajām paaudzēm. 64% no mūsu elektroenerģijas jau tagad tiek saražota, neradot CO2 izmešus. Mēs strādājam Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs, Krievijā, Polijā un Indijā. 2015. gadā pie mums strādāja 8000 enerģētikas nozares profesionāļi un uzņēmuma pārdošanas apjoms sasniedza 3,5 miljardus eiro. Fortum akcijas ir iekļautas Nasdaq Helsinki biržā. www.fortum.com  un www.fortum.lv .

Atpakaļ